hhh

Svědectví ke smrti osoby Mrázek

Dopis redakci

Dne 16. října 2005 osoba MRÁZEK předala osobě VLASTA zprávu a ukázku kompromateriálu na osobu ROKO. Osoba ROKO okamžitě zaměstnává osobu PŘIKRYL s ověřením možné dohody s osobou MRÁZEK na likvidaci kompromateriálu.

Osoba MRÁZEK požaduje přenechání Setuzy a obchod s biolíhem. Osoba ROKO mezitím obdržela úplatek 30 milionů korun za obchod s biolíhem a nechce peníze vracet. Nechce taky jít sedět. Pověřuje osobu VLASTA k likvidaci osoby MRÁZEK.

Osoba VLASTA dne 23. října jedná s osobou KOČKA o fyzické likvidaci osoby MRÁZEK. Osoba KOČKA dne 27. října požaduje platbu předem a krytí bezpečnostními složkami České republiky. Osoba VLASTA  dne 2. listopadu konzultuje s osobou ROKO a ta schvaluje plán likvidace osoby MRÁZEK. Osoba PŘIKRYL  dostává za úkol zajistit krytí bezpečnostních složek státu.

Osoba PŘIKRYL potvrzuje dne 2. prosince krytí bezpečnostních složek za předpokladu, že ji nebude provádět přímo osoba KOČKA, ale občan cizí země a zemi posléze opustí. Osoba ROKO souhlasí a pověřuje osobu VLASTA dojednat s osobou KOČKA detaily.

Dne 5. prosince osoba KOČKA přijímá rozhodnutí od osoby VLASTA a vybírá dne 14. prosince pro tento úkol osobu AGIM kosovského albánského původu k provedení likvidace osoby MRÁZEK.

Dne 10. ledna 2006 osoba AGIM poprvé čeká na osobu MRÁZEK před jejím domem a ověřuje bezpečnostní rizika osoby MRÁZEK. Dne 18. ledna ověřuje plán podruhé a dne 25. ledna 2006 provádí vraždu osoby MRÁZEK pomocí tříštivé munice používané bezpečnostní složkami v odstřelovacích puškách. Ještě ten večer osoba AGIM opouští se slíbenou částkou od osoby KOČKA  Českou republiku.

Dne 26. ledna informuje osoba KOČKA  osobu VLASTA  o úspěšné operaci a osoba VLASTA informuje osobu ROKO, že úplatek 30 milionů korun nemusí vracet. Osoba ROKO pověřuje osobu PŘIKRYL k založení monackého konta jménem osoby ROKO, kam následně osoba PŘIKRYL odváží fyzickou hotovost 30 milionů korun v autě osoby KOČKA.

Až do 26. února 2006 čistí osoba KOČKA archiv osoby MRÁZEK, podle policejních odposlechů navštěvuje všechny, se kterým osoba MRÁZEK komunikovala. Kruh se uzavírá, ROKO zůstává bez trestu.