Tytlitátová byla „pouhou“ poskytovatelkou lidí určených k likvidaci

Ivana Haslingerová

„Komunismus je jen jeden a neopravitelný“. Prezident Reagan

O seznamu "Klerofašistů, kleronacistů, lefebristů a příznivců diskriminace v ČR", nad nimiž byla vyhlášena jeho autorkami fatva, jsem psala podrobný článekKomunisté zavírali odpůrce na Bory, zelení levičáci je chtějí rovnou upalovat, který jsem citovala i v článku D.O.S.T. není neonacistické sdružení extrémistů“, jenž tak pobouřil paní Tytlitátovou. V prvním článku, týkajícím se výše citovaného seznamu, píši mj., že ho na internet vyvěsila její přítelkyně Radomíra Clément když byla, jak sama uvádí, „silně naštvaná a navíc pod vlivem alkoholu a marihuany“. Nicméně nikdo nezbaví pani Tytlitátovou toho, že se na něm spolupodílela, neboť paní Clément v něm výslovně „děkuje za mnoho poskytnutých informací Lídě Hamplové, Věrce Tytlitátové a hnutí Antifa.cz." 

Protože druhý článek  byl odpovědí předsedovi Akce D.O.S.T. Ladislavu Bátorovi, který si stěžoval na útoky paní Tytlitátové, odpověděla jsem zkratkou, že lidí, kteří vytvářejí v opilosti podobné nechutné seznamy lidí a chtějí nás upalovat na hranicích na náměstích, si nevážím a je škoda na ně reagovat. Protože se článek týkal jiného problému, uvedla jsem pouze citaci na článek první, kde je vše podrobně popsáno a nerozebírala jsem proto podrobně která z dam byla opilá a pod. 

Omlouvám se, že neumím rozlišit co je horší zlo, zda jako střízlivá  udat člověka, nebo  to jako opilá opublikovat. Proto mi všechny tři dámy splývají ve stejné zlo. Pokud si však pani Tytlitátová myslí, že poskytování jmen do seznamu lidí určených k likvidaci je méně odporné než jeho opublikování, pak se jí omlouvám a prohlašuji: ANO, VĚRA TYTLITÁTOVÁ BYLA POUZE STŘÍZLIVOU „POSKYTOVATELKOU INFORMACÍ“ DO SEZNAMU"KLEROFAŠISTŮ, KLERONACISTŮ? LEFEBRISTŮ A PŘÍZNIVCŮ DISKRIMINACE V ČR“, KTERÝ V OPILOSTI ZVEŘEJNILA JEJÍ PŘÍTELKYNĚ.  

Vím, že paní Tytlitátová je váženou radikální sionistkou a šéfkou Ligy proti antisemitismuBohužel tak aktivní, že vidí nacisty dokonce i v představitelích mírumilovné iniciativy D.O.S.T.  Vím, že pije a kouří marihuanu její přítelkyně Radomíra Clémens a ne ona. Vím, že Ludmila Hamplová je bývalá redaktorka zpravodajského serveru iHNed.cz a spolupracovnice časopisu Reflex.  To, že mi tyto dámy splývají, je zřejmě dáno nejen seznamem, ale i tím, že na jedné straně straší čtenáře nácky a fašouny, na druhé straně mají evidentně levicové militantní chování podobné, jako mají oni. 

Podstatné ale je, že díky tomu, že pani Clément opublikovala seznam, s nímž jí zbylé dámy pomáhaly svými informacemi, se jasně ukázalo, co jsou to levicoví fanatici.  A všichni, kteří si naivně myslí, že se levice změnila, by si měli  pro výstrahu do budoucna připomínat větu pani Radomíra Clément: "Potom, co zvítězí levice, zúčtujeme spolu! Vím o vás, udělala jsem si na vás takový menší seznam. A neuniknete mi!!!" Nic nezmění na tom fakt, že po vítězství pravice se pani Clément za toto své přesvědčení zbaběle omlouvala a že se pani Tytlitátová se k seznamu snaží vůbec nehlásit.
Prezident Reagan měl pravdu: „Komunismus je jen jeden a neopravitelný“. Ti, kteří si myslí, že současní ať už rudí nebo zelení komunisté jsou jiní, se proto velice mýlí. Velice!