Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík kopou národu hrob prosazováním islamizace Doporučený

  • pátek, říj 28 2016
  • Napsal(a)  + Samuel OSBMr, mluvčí Byzantského katolického patriarchátu (BKP)
Nevěřící Tomáš Nevěřící Tomáš autor obrazu: Ateo

Současná situace v ČR nám v mnohém připomíná události na Ukrajině. Když se zákonný prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč v listopadu 2013 rozhodl nepodepsat asociaci mezi Ukrajinou a EU, a to z rozumných a opodstatněných důvodů, nastal rozruch. Malá skupina lidí vyšla do ulic, což by za normálních okolností nic neznamenalo. Protože ale došlo k nainscenovanému střetu s policií a zásahovými jednotkami, vznikla z toho kauza.

Už několik měsíců předtím poslanec I. Carjov na zasedání parlamentu upozorňoval, že velvyslanectví USA vede agitaci v řadách mladých lidí prostřednictvím tzv. campů a připravuje na Ukrajině převrat. Učili mládež používat sociální sítě k organizování a provedení barevné revoluce. Poslední takovýto „Tech Camp“ byl přímo na americkém velvyslanectví. Vše, co se odehrálo na Ukrajině, postupovalo přesně podle scénáře barevných revolucí.

Tuto umělou kauzu střetu demonstrantů s policií v Kyjevě hned podchytila média opoziční strany, hierarchové Ukrajinské řeckokatolické církve a západní mecenáši barevných revolucí. Přivedli národ do varu a vyvedli ho do ulic. Výsledkem byl krvavý státní převrat a násilná změna vlády. To vše hned na druhý den po podepsání mezinárodní smlouvy v únoru 2014, potvrzené Francií, Německem, Polskem a V. Janukovyčem, která garantovala mírové a politické řešení vzniklého problému.

Je nevyhnutné vědět, že klíčovou roli v průběhu euro-majdánu v Kyjevě sehrála odpadlická katolická hierarchie Ukrajinské řecko-katolické církve. Bez ní by se totiž státní převrat nepodařil. Mons. Gudziak, americký občan a rektor Ukrajinské katolické univerzity ve Lvově, v sociálních sítích rozšiřoval plán organizování manifestací, a brzy tato Univerzita vyhlásila občanskou neposlušnost prezidentu Janukovyčovi. Katoličtí hierarchové dali příkaz kněžím a ti začali svážet věřící na majdán do Kyjeva. Kněží dělali peněžní sbírky a vozili šatstvo a potraviny na euro-majdán. I když opoziční představitelé chtěli třikrát majdán rozpustit, katoličtí hierarchové jim to nedovolili a pokračovali v revoluci. Kardinál Huzar, primas Ševčuk, biskup Gudziak byli hlavními a hybnými silami, které držely lidi na majdánu.

EU přesto, že došlo k porušení podepsané smlouvy a tím i k státnímu převratu, hned potvrdila do vlády lidi, kteří přišli k moci násilím.

Podotýkáme, že jakákoliv kauza se v rukou organizátorů barevných revolucí stává nástrojem smrti. Dnes na Ukrajině řádí občanská válka, bratr bojuje proti bratru. Jsou tisíce mrtvých. Kdo pochopí tu strašnou bolest vdov a sirotků, kdo se zastane dětí, které umíraly kvůli ostřelování obytných částí Donbasu?

Nechá se český národ zmanipulovat a vyprovokovat k takovému šílenství?

Nechají se katoličtí věřící zmanipulovat pseudomesiáši Vlkem, Hermanem a Halíkem?

Věříme, že ne. Doufáme, že v národě je dostatek lidí, kteří používají zdravý rozum a svědomí a nedovolí, aby se kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho stala rozbuškou českého majdánu, který zdevastuje národ.

Miroslav Vlk zrazuje nejen národ, ale i Krista

Řekl: „Musím se rozhodně postavit na stranu těch, kdo odsuzují takovéto kšeftaření s významnými symboly naší státnosti a snižování prezidentského úřadu Tato (kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho) je však, myslím, velmi flagrantní, a proto si zaslouží protest zdravě uvažujících občanů neúčastí na udělování státních vyznamenání, pakliže se s nimi takto kšeftuje.

Ale, ale pane Vlku a kauza s profesorem Wolfem na teologické fakultě v Praze není flagrantní? Ta si zasluhuje protest zdravě uvažujících občanů. A co Vaše vyhrožování řeholnímu představenému sankcemi v případě, že neustoupí od kritiky zednářů a homosexuality? A je toho daleko víc. Kolikrát Vy byste si už zasloužil protest zdravě uvažujících občanů za všechny Vaše zrady Krista i národa!

Miroslav Vlk věří, že "Různé prezidentovy kauzy vybudí národ k pochopení, že podobné jednání snižuje v celém světě pověst našeho národa, kterou mnohé osobnosti v minulosti budovaly, a že napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post v naší společnosti."

Pane Vlku, to, co píšete, se nevztahuje na pana prezidenta, ale na Vás a na Vám podobné klerikální Jidáše. Za 10 let Vaší vlády pane Vlku se z katolické církve odhlásil jeden milion věřících (viz statistiky sčítání lidu). V zájmu své kariéry kšeftaříte s dušemi lidí. To vy v celém světě snižujete pověst nejen křesťanského národa, ale i Kristovy církve. To, co mnohé osobnosti – světci – budovali, to vy dnes zneužitím autority likvidujete. Napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post biskupů v naší české společnosti (Na štěstí pro náš národ již Miroslava Vlka vystřídal ve funkci skvělý primas český, arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka OP - pozn. redakce).

Pana prezidenta na rozdíl od Vás pane Vlku  volila nadpoloviční většina občanů, které Vy znevažujete! Pan prezident na mezinárodní i domácí úrovni reprezentuje zájmy Česka a je autoritou, která nepanáčkuje před nadnárodními elitami. Nekompromisně se zastává morálních i ekonomických hodnot českého národa. Náš prezident o Česko nekšeftaří s těmi, kteří vyvíjejí tlak k jeho sebezničení.

Takoví kandidáti, jako Vy – zrádci Krista a Jidáši – by se určitě na úřad biskupa dostat neměli. Vaše demagogické útoky na prezidenta připomínají moralizování recidivisty; váha takových slov se vyrovná váze slov grázla. Na rozdíl od pana prezidenta Vy a Vám podobní, jako jsou odpadlí kněží Herman a Halík, kopete českému národu hrob prosazováním islamizace. Vy jste prodal Krista i národ. To je vskutku jidášské kšeftaření. Tím, že mlčíte, když se zavádějí zákony k sebezničení národa, jste nástrojem globalistů.

Ministra Hermana nezajímá národ, ale jen jeho ego

Ministr Herman úžasně zinscenoval kauzu, která mu má u elit NWO zabezpečit bodíky při budoucích prezidentských volbách. Je jistě jejich plánům plně oddán a český národ ho vůbec nezajímá. Jeho vrcholným zájmem je jeho ego a blížící se dědictví po strýčku Bradym z Kanady. Úloha vydíraného člověka mu ale vůbec nesedí. Tak oč vlastně jde? Prostě se prezident Zeman nehodí do geopolitických plánů světových zednářů, amerických politických elit, které rozběhly propagandu války s Ruskem. Prezident Zeman, jak víme, je vůči Rusku a Číně loajální.

Lidé jako Herman potřebují na místě prezidenta ČR prostě někoho, který s nimi bude na úkor národa kšeftařitPotřebují někoho, kdo jim pomůže postavit český národ proti Rusku tak, aby byl ochotný s ním válčit. Co se týče prezidenta Zemana, on takový není! To každý dobře ví. Jen hlupák by to dělal, problém je ale v tom, že oni takové hlupáky potřebují. Přesně o to šlo i na Ukrajině, díky Bohu se jim pomocí Ukrajiny nepodařilo vyprovokovat Rusko k válečnému střetu. Ale to neznamená, že oni od svých plánů ustoupili. Zkoušejí to znovu. Potřebují rozbušku v Česku, aby se zbavili současného prezidenta.

Tomáš Halík se presentuje podobnými názory jako výše uvedení pánové takřka denně

Klerikálové Vlk, Herman a Halík se i se svými demagogiemi staví do role mesiášů českého národa.

Bůh chraň český národ před takovými pseudomesiáši!  Hospodine pomiluj! 

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 797 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %