Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Národní demokracie, Blok proti islámu a Úsvit protestovaly proti příchodu přistěhovalců do ČR Doporučený

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie na manifestaci Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie na manifestaci snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty
Národní demokracie Adama B. Bartoše protestovala proti vpouštění samozvaných Arabů a Afričanů do ČR přímo v Hybernské ulici před Lidovým domem v Praze. Podle ní má být pro vládu na prvním místě bezpečnost českých občanů, jejich rodin a jejich země. Vpouštění do republiky lidí, pro které slovo národ nic neznamená a kočují po Evropě podle toho, kolik dostanou v které zemi peněz na dávkách, jen aby pomohli splnit sen kancléřky Merkelové o tom, že povládne největší multikulturní světové říši, evropskému superstátu, je cestou celého kontinentu do pekel. A této apokalypse Evropy se snaží strana zabránit. Strana Úsvit a Blok proti islámu  pořádaly protest proti témuž blokováním několika hraničních přechodů.
 
Představitelé Bloku proti islámu a Úsvitu Martin Konvička, Petr Hampl a Miroslav Lidinský se účastnili blokády hraničního přechodu v Českých Velenicích. Blokáda měla podobu symbolického živého řetězu, který se rozestoupil při průjezdu aut jak z ČR tak Rakouska. Podle představitelů  Úsvitu a Bloku proti islámu je důvodem blokády to, že vláda odmítá preventivní kontrolu hranic a nepřistoupila na jejich návrhy na boj proti kvótám a proti islámskému terorismu. Pokud jde o otázku kvót tak zřejmě ušlo pořadatelům, že před několika dny, kdy v EU ožila opět nesmyslná myšlenka na kvóty na běžence, česká vláda kvóty rezolutně odmítla a patří jí za to dík.
 
Na Cínovci se  zase dnes 9.4.2016 ve 13 hodin sešlo několik set  zástupců Bloku proti islámu i německé Pegidy. Nad jejich hlavami vlály společně české i německé vlajky. O tom, že roste již opravdu zejména v Německu v lidech napětí svědčí to, že na akci Pegidy v Drážďanech bylo v pondělí 4.4.2016 tři tisíce lidí.  Na přechodu v Kraslicích se sešla asi stovka lidí a kolonu aut po dobu asi 20 minutového protestu nepustili. 
Číst 7446 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1330 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Podpořte prosím revui Fragmenty

Podpořte prosím revui Fragmenty 

 

Pomozte, aby byla mohla i nadále vycházet. Staňte se mecenášem Kulturní komise ČR – IČO: 60456582která ji vydává. Příspěvek od Vás bude v plné výši věnován na financování její redakce. Pokud se chcete zařadit mezi mecenáš naší kultury a rozhodnete se podpořit Kulturní komisi ČR sponzorským darem na kulturu, sepíšeme s Vámi darovací smlouvu, v níž se zavážeme využít darovaných peněz na vzdělávací projekty – výrobu publikací a pořádání akcí. (Věnování peněz na tuto vzdělávací činnost můžete odečíst od daňového základu a snížit si tak povinnost daně z příjmu)Je samozřejmé, že Vás i Vaší společnost za tento bohulibý počin patřičně zviditelníme jak v tištěné podobě kulturně-hospodářské revue Fragmenty, tak na jejích internetových stránkách www.fragmenty.cz. Je rovněž možné zadat do revue PR článek či klasickou reklamu, čímž podpoříte její vydávání a tím zviditelnění umělců, o nichž v ní bude psáno. Podrobnosti Vám ráda sdělí naše akreditovaná agentura Kulturní komise ČR GORO Publicity, K Vodojemu 35, 150 00 Praha 5, tel.: 222 769 819, mailto: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Věřte, že Vaše peníze budou použity na dobrou věc. Již dvacátým sedmým rokem pomáháme našim umělcům a kultivaci naší kulturní a politické scény. Děkujeme Vám!

 

Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., president Kulturní komise ČR

  

Podrobnější informace získáte kliknutím na:  

Poslání revue Fragmenty 

Vydavatel: Kulturní komise ČR 

Kontakty a tiráž 

Možnosti presentace v revue Fragmenty 

Jak se orientovat v revue Fragmenty 

Šéfredaktor 

© Kulturní komise ČR 

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %