Opravdu chcete, aby se podobná zvěrstva děla i v ČR?! Doporučený

Obyvatelé Afriky na cestě k lodím a letadlům od EU Obyvatelé Afriky na cestě k lodím a letadlům od EU

Je to smutné. Poslední dobou kdykoliv otevřu maily, zavalí mne zprávy o tragédiích a vraždách, které se dějí v zemích EU díky přílivu cizinců z islámských zemí. Dnes na mne vypadla zpráva, že na zastávce autobusu 57 ve městě Villeurbanne u Lyonu stál v půl páté odpoledne mladý Afgánec žádající o azyl ve Francii, který najednou začal zběsile napadat nožem kolemjdoucí z východu metra Laurent-Bonnevay. Jednu z obětí zasáhl do břicha, další do hlavy, jedné ženě poranil ucho a devatenáctiletého chlapce rovnou ubodal k smrti. Z devíti pobodaných jsou tři v kritickém stavu. Ale podle Macronovy policie nic nenasvědčuje tomu, že by útok souvisel s terorismem. Strašné je, že v téže době během jedné hodiny přistálo v řeckém Lesbosu 13 člunů se 700 podobnými, podle Merkelové však nebohými, mladíky. A ve Španělsku, a nejen tam, dochází k naprosto nekontrolovanému jejich vyloďování a jejich okamžitému postupu dál do EU.  Z Maroka do Španělska je to prý jeden obrovský nepočítaný pendl lodiček. A zpátky do Afriky se prý nevrací nikdo.

Vše se dá shrnout, že jih EU je pod útokem barbarských hord těchto mladíků a nikdo z politiků EU proti nim nezasáhne, aby chránil vlastní obyvatele. Co ještě musí tito nenávistní přistěhovalci udělat, aby si úřady EU konečně uvědomily, že to nejsou přátelé křesťanů, ale začaly před nimi domorodé občany EU chránit? A promuslimští gejové, kteří stále na něco u nás hubují a staví se za tyto mladíky, by se měli projít nějakou tou Alláhovou no-go zónou v Londýně, Paříži  či Berlíně s duhovou vlajkou na zádech. Pak by se snad probudili do reality a byli rádi, že žijí v tolerantní zemi. Pokud by takový pochod vůbec přežili. 

Smutné je, že proevropská média  vysílají celé dny o hnízdech pro ptactvo či o tom, že dětičky jsou líné učit se matematiku a o podobných bezvýznamných věcech, ale tyto zprávy ohrožující doopravdy budoucnost EU přecházejí jedním štěkem a mnohdy ani to ne. A pokud již něco musejí přiznat, hned nás zavalí pozitivy o multikulturalismu, který prý nás obohatí. Přesně v intencích toho, co do světa šíří kancléřka Angela Merkelová a jí oddaná mainstreamová německá média. O nebezpečí terorismu, šíření islamismu, zvýšení kriminality a kulturní, náboženské a společenské nekompabilitě nových obyvatel ani slovo. Nezbývá než prosit Boha, aby chránil naší zemi před nájezdy podobných vrahů. 

Číst 2152 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 952 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %