Nebozí hosté kancléřky Merkelové vraždí už 2 km od českého Dolního Dvořiště Doporučený

Jak dlouho ještě se nám životunebezpeční hosté Merkelové budou smát do očí a vesele nás vraždit když se jim něco nebude líbit? Jak dlouho ještě se nám životunebezpeční hosté Merkelové budou smát do očí a vesele nás vraždit když se jim něco nebude líbit?
Snad následující zpráva o těžkém zranění pečovatele v asylovém domě pro žadatele o asyl v příhraniční hornorakouské obci Wullowitz vzdálené pouhé 2 km od českého Dolního Dvořiště a následném zavraždění řidiče auta, kterým  vraždící Afghánec prchl, probudí konečně naše občany z naivních představ, že se smrtelné nebezpečí z přijímání nebohých hostů kancléřky Merkelové netýká naší republiky. Že se u nás nic neděje. Děje a byla si toho vědoma i rakouská policie, která o nebezpečí informovala našeho ministra vnitra Jana Hamáčka. Ten potvrdil, že naše policie  obdržela  informaci o incidentu cestou mezinárodní spolupráce a byla přijata veškerá potřebná opatření na ochranu našich občanů. V tuto chvíli že nemá  žádné informace o tom, že by se pachatel pohyboval na území ČR. Autem ale 2 km překoná za několik minut i školák. 

Podle Rakouského serveru oe24 třiatřicetiletý Afghánec Jamal Ali Achmad odpoledne zaútočil nožem na pečovatele v azylovém centru. Vážně zraněného muže musel do nemocnice v Linci transportovat vrtulník. Po potyčce se vrah zbaběle vydal na útěk na kole. Nedaleko  narazil na 63letého místního zemědělce, kterého několikrát bodl v důsledku čehož pobodaný na místě zemřel. S  vozem zavražděného, hnědým citroenem C3 s registrační značkou FR-640K, vraždící host kancléřky Merkelové následně ujel. Rakouská policie v rakousko-českém pohraniční vyhlásila rozsáhlé pátrání, byla nasazena do akce speciální jednotka Cobra  a vrtulník. Do pátrací akce se zapojila i česká policie, protože nebylo vyloučeno, že by mohl prchnout do Česka.  Až později večer oznámila rakouská policie, že podezřelého zadržela nedaleko Lince.  Podle mluvčího hornorakouské policie Davida Furtnera zatím není jasné, jaký měl Afghánec v Rakousku pobytový status.  

Na čin zareagovala protiimigrační Svobodná strana Rakouska (FPÖ). Předseda její hornorakouské organizace Manfred Haimbuchner, který je zároveň zástupcem hejtmana spolkové země Horní Rakousy,  vyzval, aby úřady vyslaly jasný signál směrem k těmto imigrantům. „Nejste tu vítáni, když si chcete své domnělé právo prosazovat násilím a nožem.“  Politik,  rovněž vyzval ke svolání zemské bezpečnostní rady.

Kéž by se konečně probudili i ostatní politici EU a místo aby přijímali nebezpečné cizince, kteří si neváží hodnoty lidského života, začali před nimi  už konečně chránit své občany. Kéž by je urychleně poslali zpět do jejich zemí.

Číst 2549 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 854 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %