VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Radikální islám musíme porazit! Útok v Paříži je útokem na nás všechny Doporučený

  • středa, led 07 2015
  • Napsal(a)  Petr Fiala, předseda ODS

Teroristický útok v Paříži znovu potvrzuje nebezpečí, které pro Evropu představuje radikální islám. Nyní je čas myslet především na oběti tohoto brutálního násilí a na jejich rodiny. Solidarita a zármutek by nás však měly vést k jasným závěrům. Islámský terorismus nás ohrožuje, před radikálním islámem nebudeme bezpečni, dokud ho neporazíme. Musíme k tomu včas využít všechny prostředky a zabránit islámským fanatikům učinit bojiště z Evropy.

 Před tímto nebezpečím varuji už dlouho. Bohužel stále můžeme u nás slyšet a číst, že se nás to netýká, že nebezpečí není velké, že nejsme ohroženi. Je to zásadní nepochopení toho, co se kolem nás odehrává. Radikální islám používající terorismus je nebezpečné politické náboženství, agresivní ideologie, kterou není možné tolerovat. Musíme je společně porazit. Jinak budeme poraženi my. Útok v Paříži je také útokem na hodnoty, které jsou pro současnou západní civilizaci klíčové, jako je svoboda slova, projevu, názoru. Je útokem na nás všechny.Číst 8291 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 107 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %