Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Muslimové představují největší nebezpečí pro celou Evropu a civilizovaný svět Doporučený

  • čtvrtek, led 08 2015
  • Napsal(a)  Martin Konvička et all

Představitelé strany DOMOV, Česká Suverenita a zástupci organizace Islám v České republice uctili 7. ledna 2015 památku zavražděných obětí položením květin před budovou francouzské ambasády v Praze na Velkopřevorském náměstí na Malé Straně. Zároveň v reakci na dlouhodobou absolutní nečinnost české vlády zahájili pravidelná shromáždění všech občanů, kteří si uvědomují narůstající nebezpečí, které představují fanatičtí muslimové.

Před nebezpečím islamizace Evropy varovali již mnoho let, ale představitelé naší země i evropských institucí před tímto nebezpečím zavírají oči a dokonce je opakovaně obviňují z rasismu a xenofobie. Kam vede taková politika, vidíme dnes a denně v mnoha městech Evropy a především pak na Blízkém východě, kdy proti islámským fanatikům necháváme za nás bojovat kurdské bojovníky, místo toho, abychom se islamistům postavili na odpor my sami v našich vlastních zemích a nepodporovali islámský terorismus.

Málokdo si uvědomuje, že i maličkosti ho mohou podporovat. Například právě takové akce islamistických teroristů, jako byl vražedný útok v redakci pařížského týdeníku Charlie Hebdo, jsou financovány mimo jiné i z prostředků, které odvádějí na „šíření islámu“ prodejci kebabu v celé Evropě.

Je tedy nepřijatelné, aby sdělovací prostředky a dokonce i veřejnoprávní média toto bezpečnostní riziko zamlčovaly. Muslimové dnes zcela jednoznačně představují největší bezpečnostní riziko pro celou Evropu a civilizovaný svět.

 

 

 

Číst 7032 krát
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1366 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Podpořte prosím revui Fragmenty

Podpořte prosím revui Fragmenty 

 

Pomozte, aby byla mohla i nadále vycházet. Staňte se mecenášem Kulturní komise ČR – IČO: 60456582která ji vydává. Příspěvek od Vás bude v plné výši věnován na financování její redakce. Pokud se chcete zařadit mezi mecenáš naší kultury a rozhodnete se podpořit Kulturní komisi ČR sponzorským darem na kulturu, sepíšeme s Vámi darovací smlouvu, v níž se zavážeme využít darovaných peněz na vzdělávací projekty – výrobu publikací a pořádání akcí. (Věnování peněz na tuto vzdělávací činnost můžete odečíst od daňového základu a snížit si tak povinnost daně z příjmu)Je samozřejmé, že Vás i Vaší společnost za tento bohulibý počin patřičně zviditelníme jak v tištěné podobě kulturně-hospodářské revue Fragmenty, tak na jejích internetových stránkách www.fragmenty.cz. Je rovněž možné zadat do revue PR článek či klasickou reklamu, čímž podpoříte její vydávání a tím zviditelnění umělců, o nichž v ní bude psáno. Podrobnosti Vám ráda sdělí naše akreditovaná agentura Kulturní komise ČR GORO Publicity, K Vodojemu 35, 150 00 Praha 5, tel.: 222 769 819, mailto: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Věřte, že Vaše peníze budou použity na dobrou věc. Již dvacátým sedmým rokem pomáháme našim umělcům a kultivaci naší kulturní a politické scény. Děkujeme Vám!

 

Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., president Kulturní komise ČR

  

Podrobnější informace získáte kliknutím na:  

Poslání revue Fragmenty 

Vydavatel: Kulturní komise ČR 

Kontakty a tiráž 

Možnosti presentace v revue Fragmenty 

Jak se orientovat v revue Fragmenty 

Šéfredaktor 

© Kulturní komise ČR 

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %