Podpořte petici proti povinným kvótám EU - Islám v ČR nechceme! Doporučený

  • pondělí, kvě 18 2015
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová a Jiří Pancíř
Před zákonem o pozitivní diskriminaci, který protežuje menšiny proti většinové společnosti varoval již před několika lety prezident Václav Klaus. Není proto překvapením, že v současné době, kdy dochází na Klausova varovná slova a valí se na Evropu obrovské tsunami přistěhovalců chráněných po příchodu tímto zákonem, se jeho Institut Václava Klause (IVK) zamýšlí nad otázkou, zda „Je masová imigrace podmínkou prosperity Evropy?“ Před zákonem o pozitivní diskriminaci, který protežuje menšiny proti většinové společnosti varoval již před několika lety prezident Václav Klaus. Není proto překvapením, že v současné době, kdy dochází na Klausova varovná slova a valí se na Evropu obrovské tsunami přistěhovalců chráněných po příchodu tímto zákonem, se jeho Institut Václava Klause (IVK) zamýšlí nad otázkou, zda „Je masová imigrace podmínkou prosperity Evropy?“ snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

Evropská komise zahájila legislativní kroky k zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů do jednotlivých zemí EU, tedy i do ČR. Přes lživou masáž našich eurohujerských médií, která píší a hovoří o kvótě 500 uprchlíků, je faktem, že nucené kvóty by postupně znamenaly pro ČR přísun milionů imigrantů ze zemí jako Lýbie, Sýrie, Irák, Afganistán či Somálsko. Podle výzkumu agentury Gallup Poll se totiž jedná v blízké budoucnosti o zhruba 700 milionů  lidí, kteří prchají jednak ze zemí postižených válkami, ale zejména jsou rozhodnuti odejít za vidinou bohatšího života do Evropy. Podrobně o nebezpečí tohoto exodu píšeme např. v článku: IMIGRACE BUDE PROKLETÍM EVROPY, LIBERÁLNÍ HUMANISMUS EU JE SENTIMENTÁLNÍM KULTEM NADKŘESŤANSTVÍ. Evropská unie s její všeobjímající přistěhovaleckou politikou se tak stane, pokud se nevzpamatuje ze své pseudohumánní politiky, útočištěm více lidí, než má sama obyvatel. Když už pro nic jiného, tak pro tato varovná čísla by se měla EU probudit ze svého liberálního humanismu a zákonů o pozitivní diskriminaci do reality a zamyslet se, z čeho chce tuto masu lidí uživit.

 Není divu, že se občané začínají příchodu takového množství lidí děsit a to nejen díky tomu, že mezi těmito cizinci přicházejí i bestiální vrazi a muslimští teroristé. Evropané chtějí žít v klidu, jak žili po tisíciletí ve svých národních státech se svými zvyklostmi a křesťanskou kulturou. Vkládají proto naděje do nově vzniklých stran a do osobností, které slibují, že radikálně omezí počet těchto nekvalifikovaných přistěhovalců, a z muslimských zemí, kterých se lidé děsí právem nejvíc, je nedovolí vůbec přijímat. Není to žádný rasismus, ale opravdový strach a odpor vůči bestiálně vraždícím Arabům a Pákistáncům, mnohdy dokonce pyšně v přímých televizních přenosech. Stačí vzpomenout na nedávné teroristické útoky islamistů v Paříži, o dlouholetých řáděních muslimských teenagerů v jejích ulicích. Právě tato nikým netrestaná kriminalita nudící se nenávistné muslimské mládeže – vnoučátek původních přistěhovalců -  je pociťována jako naprosto neúnosná. Není divu, že si Pařížané říkají: „Proč máme importovat do naší krásné země tyto bestiálně vraždící Araby? Ať se vrátí do své vlasti, když se jim u nás nelíbí a nemohou se přizpůsobit našemu způsobu života!“ 

Naše vláda se na štěstí proti výše uvedenému diktátu EU postavila a patří jí za to dík. Je jasné, jakému tlaku ale bude čelit v budoucnosti a proto je nutné, aby měla podporu nás všech. Proto jsme s velkou radostí zaznamenali, že již zvedají hlavu občané a že sdružení Islám v České republice nechceme  zahájilo sběr podpisů pod peticí odmítající povinně přidělené imigrační kvóty pro jednotlivé členské státy EU. A co víc, že během pouhého jediného dne jen v Českých Budějovicích se k petici připojilo 500 občanů, kteří odmítají diktát byrokratů z Bruselu. Předseda petičního výboru doc. Mgr. Martin Konvička, Ph.D., k tomuto kroku sdružení říká: „Neodmítáme solidaritu s trpícími, ale vláda naší země se musí starat především o bezpečnost svých občanů. Zkušenost západní Evropy ukazuje, že imigrace z islámských zemí s sebou přináší zvýšenou kriminalitu, vznik ghett, gangsterství a postupný rozklad společnosti.“  

 

Vydavatel naší revue - Kulturní komise ČR - se k Petici plně připojuje. Její předseda Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc. to stvrdil svým podpisem a ke svému kroku uvádí:  

"Bruselští do sebe zahledění politici si musejí uvědomit, když už pro nic jiného tak z důvodu zachování svých teplých míst, že je nejvyšší čas, aby zanechali falešně sentimentální multikulturní politiky a zavedli, pokud možno včera, ostré antiimigrační a antidiskriminační zákony. Jinak je zavedou brzy nové strany, které si uvědomují, že úkolem politiků je především chránit vlastní obyvatele, kteří do nich ve volbách vloží své naděje na lepší život. Bruselští mandaríni by si měli konečně uvědomit, že ve své falešné altruistické multikulturální politice nemohou pokračovat, protože dvě miliardy lidí žijících ve světě v katastrofálních poměrech Evropa prostě nemůže vstřebat, aniž by se sama zničila, a musí v zájmu záchrany svých obyvatel tomuto exodu imigrantů velice rychle zabránit! Jinak se domorodá většinová populace začne proti bezpráví na ní páchanému pseudohumánní pozitivní diskriminací bránit. A nebudou to žádní rasisté či nacionalisté, ale naprosto běžní zoufalí a zděšení občané bránicí své navyklé životní zvyklosti obávající se o své životy a o životy svých dětí. Budou se bránit tomu, aby jejich stát poskytoval přistěhovalcům privilegia za peníze plynoucí z jejich daní z práce, kterou odvádějí.  Budou to občané, kteří si nebudou chtít nechat již nadále líbit nespravedlnosti plynoucí z pseudohumánního antidiskriminačního zákona."

 

Kulturně-hospodářská revue Fragmenty, kterou vydává již dvacátým rokem Kulturní komise ČR , se k Petici připojuje. Její šéfredaktorka RNDr. Ivana Haslingerová, CSc.  to stvrdila jejím podpisem a nabízí panu docentu Konvičkovi mediální záštitu. Ke svému postoji uvádí: 

"Rozumní politici musejí vidět do budoucnosti a nesmějí se nechat mýlit tím, že příchozí utečenci jsou v první generaci vděčni a šťastni a chovají se většinou slušně. Z příkladu Německa a Francie je jasně vidět, že jejich děti, které se v těchto zemích narodily, již cítí, že jsou na tom sociálně hůře, než domorodí občané. A to ne pro svoji barvu pleti, jak tvrdí, ale proto, že nejsou vedeni ke studiu a neznají mnohdy ani jazyk země, v níž se narodily. A co je horší, tito lidé přivádějí na svět třetí generaci, která vyrůstá pod vlivem jejich frustrace a jejich nenávisti k původním obyvatelům. Generaci, která po vzoru rodičů považujících za samozřejmé, že jim stát díky zrůdnému zákonu o positivní diskriminaci musí poskytovat všechno nutné pro život (zdravotní péči, dávky v nezaměstnanosti…). Zdálo by se, že by mohli být spokojeni, ale nejsou. Cítí, že v nových zemích nemohou nalézt v konkurenčním prostředí uplatnění srovnatelné se vzdělanými původními obyvateli a jejich závist v nich vyvolává agresi vůči takové divné společnosti. Tato vnoučata původních přistěhovalců jsou již patologicky závislí na státu a nikoho z nich napadne pracovat. Může si za to samozřejmě pečovatelský socialistický stát EU, který jim poskytuje na dávkách víc, než by si jako nekvalifikovaní dělníci vydělali prací. Z těchto nudících se frustrovaných poflakujících se vnoučat původních přistěhovalců se tak rodí stále rostoucí nenávist k těm, kteří jejich babičky a dědečky zachránili a bez nichž by oni nebyli na světě. A tak tomu bude i u nově příchozích. Shrnuto a podtrženo, pseudohumánní ideologie multikulturalismu a lidských práv EU povede k stále rostoucí nenávisti přistěhovalců vůči domorodcům a naopak k odporu vlastní vládou diskriminovaných domorodců proti nim. A tomu se musí zabránit dokud je (snad ještě) čas." 

 

Podpořte i Vy svým podpisem petici proti této pohromě, která se na nás všechny valí a pomozte naší vládě, aby ustála tlak bruselských pseudohumanistů, kteří bojují za cizince proti svým občanům: 

Plné znění petice proti povinným kvótám uprchlíků:


Podpisy:

Adresováno: Vláda ČR 
Podporuje: IVČRN 

 

 

   Gmail

  


Text petice:

P E T I C E dle zákona č. 85/1990 Sb. My, občané České republiky svým podpisem petice stvrzujeme, že žádáme vládu této země, aby rázně odmítla veškeré návrhy Evropské komise a Evropského parlamentu na zavádění povinných kvót pro uprchlíky. Jsme přesvědčeni, že udělování azylu by mělo zůstat čistě v kompetenci národních států. Souhlasíme s tím, aby naši humanitární pracovníci v přiměřené míře pomáhali přímo na území daných států, tak jak to běžně dělají v případě různých živelných katastrof. V hromadném přijímání kulturně velmi odlišných, zejména muslimských imigrantů, ale spatřujeme obrovské bezpečnostní a ekonomické riziko pro naši zemi i její demokratické zřízení. V případě, že Evropská komise bude přes odpor ČR vynucovat, legislativně či jakýmkoliv jiným způsobem, umísťování imigrantů (uprchlíků) v ČR, žádáme Vládu ČR a Parlament ČR, aby iniciovaly kroky k vypsání národního referenda v této otázce.

Datum: 15.05.2015 | Kategorie: Politika | Kraj: Česká republika | Nahlásit petici

Podepsat tuto petici

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude 
předána žádné třetí straně.

 


Petice byla podepsána, děkujeme!.
Zde najdete nejnovější články na aktuální témata.
Zde si můžete prohlédnout další petice.

 

 

 

© Kulturní komise ČR

 

Číst 22556 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 329 hostů a jeden člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %