Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Petici Islám v ČR nechceme již podepsalo 100 000 občanů Doporučený

  • pondělí, čen 22 2015
  • Napsal(a)  David Štěpán

Na úterní veřejné slyšení petičního výboru se do Poslanecké sněmovny PČR chystá více než 200 členů BPI. S sebou přinesou další petiční archy.

„Během dnešního dne ( neděle 21.6.2015) jsme dopočítali dalších 54 000 podpisů, což s původními 46 800, které jsme již do sněmovny odevzdali, znamená, že jsme překročili hranici 100 000 podpisů od lidí, kteří jasně říkají Ne povinným kvótám na migranty“ řekl ing. Jiří Barták předseda petičního výboru. „Vzhledem k tomu, že rychlost sběru podpisů se zvyšuje a naši členové nám avizují, že do sněmovny vezou ještě další petiční archy, nebude toto číslo určitě konečné“ dodal předseda BPI doc. Martin Konvička.

„Jsme přesvědčeni, že vláda musí respektovat tak silný hlas svých občanů, jaký naše petice představuje. A v dnešní situaci kolem běženců chceme od poslanců slyšet konkrétní kroky, které povedou k zastavení nelegální migrace do ČR. Chceme věřit, že náš návrh na zavření hranic pro nelegální migraci budou velmi vážně zvažovat“ dodal docent Konvička.

Číst 8486 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 361 hostů a 5 členů

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %