Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Pochod proti týrání žen v islámských zemích Doporučený

  • úterý, srp 18 2015
  • Napsal(a)  Béatrice Radosa

Ve středu 19. srpna organizuje Blok proti islámu v Praze Tichý pochod žen islámu, kterým chce připomenout podřadné postavení a týrání žen v muslimských zemích. Sejdeme se v 15:00 hodin na Křižovnickém náměstí u sochy Karla IV. Průvod žen pak projde přes Karlův most a bude pokračovat na Klárov, kde od 16 hodin vystoupí představitelky Bloku proti islámu Béatrice Radosa, Pavlína Bittarová, předsedkyně iniciativy Naštvané matky Eva Hrindová a rovněž předseda BPI Martin Konvička a předseda Úsvitu – národní koalice válečný veterán Miroslav Lidinský.

Vyzýváme všechny ženy: Pokud vám není lhostejné utrpení, kterému jsou vystaveny miliony žen v muslimských zemích, pokud nesouhlasíte s tím, že ženy jsou vystaveny fyzickému násilí, nemají svobodnou volbu životního partnera, že jsou mrzačeny tzv. ženskou obřízkou a jsou beztrestně znásilňovány, připojte se k našemu tichému protestu. Chceme vyjádřit podporu ženám, které nemohou vyjadřovat své názory a postoje. My jsme právo svobodně vyjadřovat naše názory ještě neztratili, proto tak činíme.“

Náš pochod je také vyjádřením podpory bojovníkům za práva umělců, myslitelů i blogerů působících v muslimském světě. Jejich touha po svobodném vyjadřování je v muslimských zemích trestána vězněním, bičováním či smrtí.

My, občané svobodného státu si uvědomujeme, že lidská, občanská a politická práva jsou tím, zač jsme vždy bojovali a nehodláme se těchto našich práv vzdávat. A zároveň máme povinnost upozorňovat na to, že stamilionům lidí, žijících v zemích ovládaných netolerantní, zpátečnickou a brutální muslimskou ideologií, jsou tato práva odpírána. A nejhorší postavení v těchto zemích mají bohužel právě ženy.

Číst 7884 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1351 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Podpořte prosím revui Fragmenty

Podpořte prosím revui Fragmenty 

 

Pomozte, aby byla mohla i nadále vycházet. Staňte se mecenášem Kulturní komise ČR – IČO: 60456582která ji vydává. Příspěvek od Vás bude v plné výši věnován na financování její redakce. Pokud se chcete zařadit mezi mecenáš naší kultury a rozhodnete se podpořit Kulturní komisi ČR sponzorským darem na kulturu, sepíšeme s Vámi darovací smlouvu, v níž se zavážeme využít darovaných peněz na vzdělávací projekty – výrobu publikací a pořádání akcí. (Věnování peněz na tuto vzdělávací činnost můžete odečíst od daňového základu a snížit si tak povinnost daně z příjmu)Je samozřejmé, že Vás i Vaší společnost za tento bohulibý počin patřičně zviditelníme jak v tištěné podobě kulturně-hospodářské revue Fragmenty, tak na jejích internetových stránkách www.fragmenty.cz. Je rovněž možné zadat do revue PR článek či klasickou reklamu, čímž podpoříte její vydávání a tím zviditelnění umělců, o nichž v ní bude psáno. Podrobnosti Vám ráda sdělí naše akreditovaná agentura Kulturní komise ČR GORO Publicity, K Vodojemu 35, 150 00 Praha 5, tel.: 222 769 819, mailto: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Věřte, že Vaše peníze budou použity na dobrou věc. Již dvacátým sedmým rokem pomáháme našim umělcům a kultivaci naší kulturní a politické scény. Děkujeme Vám!

 

Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., president Kulturní komise ČR

  

Podrobnější informace získáte kliknutím na:  

Poslání revue Fragmenty 

Vydavatel: Kulturní komise ČR 

Kontakty a tiráž 

Možnosti presentace v revue Fragmenty 

Jak se orientovat v revue Fragmenty 

Šéfredaktor 

© Kulturní komise ČR 

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %