Vytisknout tuto stránku

Makedinie byla dobyta islámskými mladíky Doporučený

Italská loď Vlora, která byla 7. srpna 1991 v albánském přístavu Drač napadena davem přibližně dvaceti tisíc utečenců a kapitán byl donucen odvézt tyto lidi do Itálie. Italská loď Vlora, která byla 7. srpna 1991 v albánském přístavu Drač napadena davem přibližně dvaceti tisíc utečenců a kapitán byl donucen odvézt tyto lidi do Itálie.

Vlna údajných uprchlíků se valí dál a je otázka času, kdy budou jimi dobyta i další území, včetně našeho. Vyzýváme vládu ČR, aby okamžitě začala strážit české hranice a přispěla svými silami k ochraně hranic i našich sousedů, zejména Maďarska a Rakouska.

Blok proti islámu s velkým znepokojením sleduje pokračující invazi tak zvaných migrantů napříč Evropou. Zákony pro ně již neplatí, právní řád Evropy je v troskách. To se projevilo na příklad tím, že Makedonie byla tak zvanými uprchlíky fakticky dobyta a ztratila kontrolu nad svým svrchovaným územím.

Blok proti islámu považuje za ostudné, že nikdo ze zemí Evropské Unie nepřispěl k ochraně Makedonie, která se tak stala fakticky dobytým územím. Vlna údajných uprchlíků se valí dál a je otázka času, kdy budou jimi dobyta i další území, včetně našeho.

Proto Blok proti islámu vyjadřuje Makedonii svoji morální podporu a děkuje jí za statečný odpor, se kterým se pokusila čelit náporu dobyvatelů. Zároveň Blok proti islámu vyzývá vládu ČR, aby okamžitě začala strážit české hranice a přispěla svými silami k ochraně hranic i našich sousedů, zejména Maďarska a Rakouska. Nabádáme vládu ČR k evropské solidaritě! 

Číst 9554 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Související položky (podle značky)