Islámští fanatici jsou zlo a zlu se musíme postavit Doporučený

  • úterý, zář 08 2015
  • Napsal(a)  KATEŘINA KAŠPAROVÁ
Petr Mach s velitelkou Kurdských bojovnic Nesrin Abdullahovou Petr Mach s velitelkou Kurdských bojovnic Nesrin Abdullahovou archiv Svobodných

Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach se dnes v Praze setkal s velitelkou Kurdských bojovnic Nesrin Abdullahovou a věnoval jí tisíc dolarů na boj s Islámským státem. Po setkání k tomu uvedl:

Možná přijde někomu divné dávat peníze na boj. Žijeme ale v reálném světě, kde nejsou jen hodní lidé. Je nutné věřit v dobré lidi, ale musíme počítat i se špatnými. A těmi špatnými rozhodně jsou islamističtí fanatici z organizace Islámský stát. Dělají strašná zvěrstva, zotročují ženy a vyhání lidi s jejich dětmi z jejich domovů. Není tedy nic jasnějšího než, že jsou zlo. A zlu je nutné se stavět.

Věřím také, že zastavením Islámského státu částečně ustane ta velká vlna migrace do Evropy. Vždy je nutné hledat u problémů jejich příčiny a jednou z příčin nynější migrace je Islámský stát. Pokud se lidé nebudou bát žít ve své zemi, pak jistě mnoho z nich nebude mít tolik důvodů riskovat tu strastiplnou cestu k nám. 

Upřímně, neřeším politické zázemí kurdské domobrany na severu Sýrie, fandím jim v jejich boji proti Islámskému státu a to je celé. Snad jim i těch mých tisíc dolarů v tomto boji pomůže. Budu v to věřit!

Mohl bych vytvářet nebo podepisovat petice, ale to realitu nezmění. Připadá mi účelné pomoci těm, kteří se přímo na místě staví teroristům se zbraní v ruce.

 

 

 

 

Číst 8721 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 285 hostů a 2 členové

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %