Fragmenty - KŘESŤANSTVÍ vs. ISLÁM
KŘESŤANSTVÍ vs. ISLÁM

KŘESŤANSTVÍ vs. ISLÁM

Díky komunistickému potření církve a Boha je náš národ nemocný na duši. Nedokáže rozeznat rozdíl mezi Bohem a Alláhem, mezi laskavým křesťanstvím a vražedným islámem.  Naivně si myslí, že muslimové se mohou přestat chovat v rozporu s právem šária přikázaném jim Mohamedem. Nechtějí pochopit, že oni naopak musejí z jeho příkazu přivést nevěřící pohany na jejich krutou víru.  

Podřazené kategorie

CÍRKEV A MORÁLKA NÁRODA

CÍRKEV A MORÁLKA NÁRODA

Pro snahu o rychlou nápravu komunisty poničené ekonomiky se pozapomnělo klást důraz na morální hodnoty lidské existence. Musíme si uvědomit, že žít jen dneškem jako zvěř k plnohodnotnému životu nestačí. Že nám dal stvořitel duši, která nás od ní odlišuje a povznáší ve vertikále kříže vyšším cílům než je pouhé bohatství, výš k Bohu. Máme křesťanské kořeny, bez nich zanikneme! 

Zobrazit položky...

ISLÁM - ZHOUBA CIVILIZACE

ISLÁM - ZHOUBA CIVILIZACE

Velkým nebezpečím pro svět a zejména křesťanskou Evropu je rozmáhající se vliv islámu. Dvě miliardy věřících muslimů jsou prorokem vyzývány k šíření víry ohněm a mečem, což zakouší křesťanské státy Evropy ve vlnách bestiálních hromadných atentátů a muslimské země pod pojmem Arabské jaro. Je to obrovské nebezpečí pro celou evropskou křesťanskou civilizaci. Pomozme ji zachránit!

Zobrazit položky...

Právě přítomno: 141 hostů a žádný člen

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %