Vyznamenané osobnosti hostil ve Španělském sále TOP hotel Praha Doporučený

TOP hotel Praha, který je proslaven svými cukrářskými lahůdkami na všech významných akcích nejen doma, ale po celé Evropě, nezklamal. Jeho dort obdivovali přítomní tak, že ho nechtěli ani krájet TOP hotel Praha, který je proslaven svými cukrářskými lahůdkami na všech významných akcích nejen doma, ale po celé Evropě, nezklamal. Jeho dort obdivovali přítomní tak, že ho nechtěli ani krájet

K příjemné atmosféře při udílení státních ocenění na Pražském hradě při příležitosti "řádového dne", jak trefně nazval Den vzniku samostatného státu pan prezident, protože samostatný stát po přijetí Lisabonské smlouvy již nemáme,  přispěl catering pořádaný našim největším hotelem TOP HOTELem Praha. Na jeho lahůdkách si pochutnalo přes 3000 osob. Podělte se s námi o slavnostní atmosféru:

Nádherně naaranžovaný raut nabízel jak vynikající studené předkrmy, například jelení hřbet zdobený čerstvým rybízem s omáčkou z lesních plodů či pečená selátka zdobená marinovanou zeleninou, tak i nepřeberné množství vůní teplé kuchyně a samozřejmě nechyběly ani proslavené zákusky na nichž sbírá TOP hotel ocenění na všech významných evropských soutěžích.

 

Šéf kuchař TOP HOTELu Praha, pan Petr Vodolán, který spolu s třicítkou kuchařů připravoval pochoutky pro Pražský hrad našemu listu sdělil: „Myslím, že opravdu každé jídlo bylo vynikající. Pokud mám jmenovat nějaké mimořádně vydařené, pak musím zmínit ryby: lososa v pomerančové marinádě a čerstvých bylinkách, plněného jesetera s terinkami z ryb a limetkou a zejména pečeného celého lososa s bazalkovým pestem porcovaného přímo před hosty“. Vše je zachyceno na následujícím obrázku:

 I z úst hostů byla slyšet velká spokojenost, často vychvalované byly například hovězí medailonky z pravé svíčkové s pepřovou omáčkou nebo telecí ragú s hříbky. Z dezertů pak lahodné čokoládové špičky nebo ovocné mini dortíky. Velký obdiv sklidily také státní znaky, které kuchaři mistrně vyřezali do ledu (viz obrázek dole).

„Mnoho hostů mi říkalo, že občerstvení bylo prostě prvotřídní. Například pan Jan Wiesner, prezident KZPS ČR, nebo pan senátor Ing. Zdeněk Škromach, osobně vyjádřili své uznání za catering,“ zmínil po úspěšné akci Ing. Vladimír Dohnal, předseda představenstva TOP HOTELS GROUP, a.s., který se oslav státního svátku sám osobně účastnil.

 Obsluhující personál byl také velmi spokojený:

 

 

Zveřejněno v BYZNYS a TOP PODNIKATELÉ

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 181 hostů a žádný člen

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %