VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Junker se inspiruje Brežněvem - pije už lépe než ruský mužík Doporučený

  • pondělí, čec 16 2018
  • Napsal(a) 
Chudák soudruh Juncker i se zánětem sedacího nervu přijel na Summit NATO a ještě se mu ostatní státníci smáli... Chudák soudruh Juncker i se zánětem sedacího nervu přijel na Summit NATO a ještě se mu ostatní státníci smáli... snímek Reuters

Adeptem na evropshého ožralu číslo 1 je sám velký euroführer Jean-Claude Juncker, který se na středeční slavnosti šéfů NATO v Bruselu nejprve lehce a komicky potácel. Posléze nebyl schopen ani sejít ze schodů, pomáhat mu museli mnozí evropští a světoví potentáti.Následně musel být usazen do kolečkového křesla. Výjev jako vystřižený z Haškova dobrého vojáka Švejka. Vypadá to, že se Juncker inspiroval někdejšími vládci Kremlu, kteří také v míře větší než malé holdovali alkoholu. Juncker snese srovnání se samotným Brežněvem a jeho kamarilou, a to už je co říci. Když se u nás neustále vykřikují hesla o tom, kdo nás vede na východ, tak by bylo spravedlivé jmenovat v první řadě soudruha Junckera, který se opil jako ruský mužik a reprezentoval skutečně ukázkovým způsobem.

 Už se těším na kavárenskou svoloč, které neustále omílá klíše o prezidentu Zemanovi coby alkoholikovi, zda bude stejně měřit i nejvyššímu eurobolševikovi z Bruselu. Budou také vykřikovat a demonstrovat za jeho okamžité odstoupení? Jsem na ně zvědavý, jak se pochlapí.

Ale pane magistře, soudruh Juncker měl přece záchvat hexnšůsu, pardon zánět sedacího nervu. Vy vůbec neoceňujete jeho oběť, že i na kolečkové židli přijel na summit NATO. - pozn. redakce

Číst 10245 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Právě přítomno: 194 hostů a jeden člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %