Petr Mach podpoří v Norsku paní Michálkovou v boji za návrat synů Doporučený

  • úterý, led 20 2015
  • Napsal(a)  Kateřina Kašparová
Europoslanec Petr Mach Europoslanec Petr Mach snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach letí do Norska, aby tam podpořil paní Michalákovou při jednání s norským úřadem pro ochranu dětí (Barnevern) o osudu jejích dvou chlapců. Bude tam i europoslanec Tomáš Zdechovský, poslankyně Jitka Chalánková a právník rodiny Pavel Hasenkopf. Schůzka matky s úředníky se koná v úterý 20. ledna a pokud se jí nebudou moci přímo zúčastnit (to se dozvědí až na místě), budou paní Michalákové aspoň na blízku. "Pokusím se též osobně s úředníky Barnevernu jednat. Držte nám palce, ať se nám povede české děti dostat domů," řekl Petr Mach.

Na místě je již také asistent P. Macha Miroslav Jahoda, který se společně s ostatními odpoledne zúčastní jednání na české ambasádě.

Petr Mach se dále v úterý setká s představiteli norské strany Liberalistene, aby s nimi probral jejich možnosti v dané kauze a také projednal další politickou spolupráci. Tato strana už dříve ostře odsoudila únos dětí Davida a Denise Michalákových norským Barnevernem.

Číst 7680 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 767 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %