VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Klauniády lithiových šejdířů Doporučený

  • pondělí, říj 16 2017
  • Napsal(a) 
Mgr. Jan Kopal  v paláci knihy Neoluxor na křtu knihy Fenomén Knížák, kterou vydal Institut Václava Klause Mgr. Jan Kopal v paláci knihy Neoluxor na křtu knihy Fenomén Knížák, kterou vydal Institut Václava Klause snímek archiv autora článku

Většina tuzemských politických caus má jednoho společného jmenovatele: Výsledky jejich šetření jdou do ztracena a nejsou označeni konkrétní viníci. O vyvození politické odpovědnosti v nejvyšších politických patrech ani nemluvě. Lithiová causa je v tomto směru přímo ukázkovou. Opozice i koalice jsou v tomto směru zajedno, že oni za to nemohou. Koaliční partneři přehazují odpovědnost jeden na druhého a o to více křičí. Holt potrefené husy. Nepochybně čistí v této cause jsou jen SPD a KSČM, kteří se snaží o nestranné a nezávuslé prošetření této cause. Společně přišli také před úřad vlády podpořit starostu dotčené obce, který osobně předával svůj písemný protest procházejícím členům vlády.

Jedině naivka, blouznivec či snílek věří, že se do voleb něco vyšetří. Politické exhibice vrcholných představitelů státu jsou na pomezí klauniády a absurdního dramatu. Doufejme, že alespoň po volbách nastane v naší zemi prostředí, které umožní vyšetření v duchu hesla: PADNI KOMU PADNI!

 

Číst 21732 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 188 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %