Po čem ženy opravdu touží? Po sexu, odpovídá nejnovější Sexy anketa Doporučený

O čem asi sní Giorgionova Spící Venuše? O čem asi sní Giorgionova Spící Venuše?

Po čem ženy opravdu touží? Nová Sexy anketa společnosti Victoria Milan přináší na tuto otázku odpověď. Sedm z deseti žen říká, že je partner sexuálně neuspokojuje. Téměř dvě ze tří žen přiznávají, že má orgasmus častěji s milencem. Pětina nevěrných žen si stěžuje, že se jim doma nedostává orálního sexu. 

I když jde o průzkum mezi nevěrnými páry ze seznamky  Victoria Milan pro zadané, vdané a ženaté, kteří chtějí podvádět je toto zjištění zajímavé obecně pro hledání odpovědi na otázky, proč se rozpadá u nás tolik rodin.

Muži se prostě doma přestanou věnovat manželkám. Ať již z důvodu, že jsou si jimi jisti a je baví dobývání nebo pro zevšednění. Ženy ale podle šokujících výsledků nové studie 3147  žen, které byly dnes zveřejněny chtějí i po svatbě stále stejně mnohdy i víc sexu, a pokud se jejich dlouhodobý partner k ničemu takovému nemá, najdou si potěšení jinde, a klidně přiznají, že je to lepší, než doma. Abych ale nedávala všechnu vinu jen nudným manželům, ženy jdou na rande upravené a krásné, zatímco doma se většinou ani nenalíčí  o domácím převlečení nemluvě. 

Sexy anketa odhalila, že sedm z deseti nevěrných žen (72,4%) tvrdí, že dlouhodobý partner neuspokojuje jejich sexuální potřeby, a právě to je dovedlo k nevěře. Podle analýzy dat přiznává 65% záletných žen, které se účastnily průzkumu, že dosahují častěji orgasmu s milencem, než s manželem, přičemž 19.6% navíc při každém druhém sexu s partnerem orgasmus předstírá.

Víc než čtvrtina účastnic ankety se shodla na tom, že pro kvalitní sexuální život potřebují silnější fyzické spojení, a 40% dokonce postrádá spojení fyzické i psychické. Na otázku, co jim v současném sexuálním životě chybí nejvíc, pak ženy nejčastěji odpovídaly „nedostatek sexu jako takového“ a „nedostatek orálního potěšení“ – to jsou dva nejčastější důvody, proč se zadané ženy pouštějí do dobrodružství s milencem.

Větší fantazie při výběru poloh a míst, stejně jako přizvání někoho třetího do ložnice, se na seznamu důvodů k nevěře umístily velmi nízko – pouze 10% žen je uvádí jako důvod, proč končí v náručích milenců.

Sigurd Vedal, zakladatel a ředitel seznamky Victoria Milan, říká, že průzkum dává odpověď na otázku, na kterou se muži ptají celá staletí: Po čem ženy touží? Ukazuje se, že ženy touží po sexu – a že ho chtějí hodně.

“Už dávno to není tabu – ženy mají sex rády, a pokud jim ho jejich partner nedopřává dostatek, najdou si ho zkrátka někde jinde. Ženy navíc jednoznačně přiznaly, že mají lepší sex se svými milenci, než s partnery, což je poměrně překvapivé," říká šťastně ženatý Vedal.

 

VÝSLEDKY PRŮZKUMU

3,147 žen, uživatelek Victoria Milan*

Naplňuje váš partner vaše sexuální potřeby?

Ano - 27.6%

Ne - 72.4%

Dosahujete vyvrcholení častěji se svým partnerem, nebo se svým milencem?

S partnerem - 34.7%

S milencem - 65.3%

Jak často přibližně předstíráte orgasmus?

0-20% - 58.8%

20-40% - 7.8%

40-60% - 19.6%

60-80% - 11.8%

80-100% - 2.0%

Co potřebujete ke kvalitnímu sexuálnímu životu?

Silnější fyzické spojení - 26.5%

Silnější psychické spojení - 10.2%

Oboje - 40.8%

Ani jedno - 22.4%

Co ve vašem současném sexuálním životě je důvod, proč hledáte dobrodružství jinde?

Nedostatek sexu obecně - 21.7%

Nedostatek orálního sexu - 20.0%

Nedostatečná předehra - 18.3%

Mám s partnerem pocit odcizení - 10.0%

Potřebuji více romantiky - 8.3%

Sex trvá příliš krátkou dobu - 6.7%

Nedostatek kreativity při výběru poloh a lokalit - 5.0%

Chci větší vášeň - 5.0%

Nedostatek zájmu partnera - 3.3%

Chtěla bych do ložnice přivést další lidi - 1.7%

 

*Pro tuto anketu Victoria Milan shromáždila a analyzovala data ze 22 zemí s pomocí online dotazníku. Se všemi údaji a daty bylo nakládáno tak, aby byla zachována anonymita a soukromí respondentů. Victoria Milan je světovou jedničkou mezi diskrétními sociálními sítěmi pro zadané muže a ženy, kteří si chtějí začít tajnou aférku. Službu spustil v roce 2010 šťastně ženatý výkonný ředitel Sigurd Vedal, a dnes patří k nejrychleji rostoucím sociálním sítím svého druhu vůbec. Působí ve více než 33 zemích světa a sdružuje přes 5,8 milionů uživatelů.Pro podrobnější informace prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %