VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

A je to tady. Volání Merkelové a jejich nohsledů vyslyšeno: cenzura sociálních sítí nastala! Doporučený

Kolegové redaktoři přestaňme být slepice, braňme se. Prolomení cenzury vyvolá lavinu Kolegové redaktoři přestaňme být slepice, braňme se. Prolomení cenzury vyvolá lavinu atheo koláže

Všichni víme o volání řady evropských politiků, včele s německou kancléřkou Merkelovou a u nás ministra vnitra Chovance, po cenzuře sociálních sítí. A je to tady.  Krátce před 18. hodině 11. ledna 2016 zjistili administrátoři stránky „Islám v České republice nechceme“ (dále IVČRN), že stránka, jež se mohla pyšnit více než 162 000 příznivci, byla bez varování zablokována provozovateli sociální sítě facebook.

 Stránka, která vznikla v roce 2009 z iniciativy několika angažovaných občanů, se v  debatách o islámské expanzi stala nepominutelnou autoritou. Její administrátoři koordinovali dvě občanské petice (v roce 2014 proti rozšíření práv islámského náboženství v ČR, v roce 2015 proti tzv. uprchlickým kvótám), jakož i řadu dopisových iniciativ, návštěv politiků a seminářů. Příznivci stránky iniciovali vznik Bloku proti islámu, který díky spolupráci s parlamentní stranou Úsvit – Národní Koalice aktivně promlouvá do vnitrostátní politiky.

Předseda občanského spolku Blok proti islámu, doc. Martin KONVIČKA, který byl léta jedním z klíčových administrátorů stránky IVČRN k tomuto neuvěřitelnému kroku evropských politiků našemu listu sdělil:  „Není to poprvé, co byla stránka IVČRN facebookem zrušena – stalo se to již v červnu loňského roku.  Tenkrát se tak stalo na základě pomluv a útoků proislámských aktivistů, ale administrátorům stránky se podařilo společnosti Facebook prokázat, že odpor k ideologii islámu, není totéž, jako vyvolávání nenávisti vůči jednotlivým věřícím. Tentokrát může ale být situace vážnější, protože všichni víme o volání řady evropských politiků, včetně německé kancléřky Merkelové a českého ministra vnitra Chovance, po cenzuře sociálních sítí.“

Pokud si ale fanatická obhájkyně přistěhovalců do EU kancléřka Merkelová domnívá, že současnou hrůzostrašnou situaci s uprchlíky vyřeší cenzurou na facebooku, je obrovsky naivní. Hlasy občanského protestu umlčí moudrý politik jen tak, že se zamyslí nad tím, proč občané protestují a jak tomu zamezit zlepšením svých postojů a skutků. Cenzurou vytvoří naopak z tvůrců podobných stránekpostupem času národní hrdiny. 

Jak správně říká místopředseda Bloku proti islámu Petr HAMPL „Pokud se někdo domnívá, že rušením diskusních platforem umlčí hlasy občanského protestu, hluboce se mýlí. Za svobodu slova je dnes stejně jako před pětadvaceti lety nutno bojovat!" 

 Prolomení cenzury do sociálních sítí je nebezpečí pro každého mediálního pracovníka. Politici si vždy záminku najdou. Proto by neměli, bez rozdílu názoru na IVČRN, novináři mlčet, dokud je (snad) ještě čas řádění evropských byrokratů zastavit. Zítra se mohou ocitnout na pranýři oni sami.

 A politici EU, kteří se takto diktátorsky začali chovat, by si měli uvědomit, že jakmile se opět zavede cenzura slova jako za komunismu, povede to k obrovské vlně odporu lidu jako tehdy. A víme všichni jak to s komunistickými papaláši dopadlo.

Ačkoliv kdyby to  s těmi v EU dopadlo stejně, tak bych byla pro zrušení třeba celého facebooku:-)

Číst 10288 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE

Související položky (podle značky)

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %