Kocourkov zvaný Česká republika Doporučený

Profesor Milan Knížák v galerii Milan Knížákv Dlouhé ulici v Praze, kde trvale vystavuje svá díla Profesor Milan Knížák v galerii Milan Knížákv Dlouhé ulici v Praze, kde trvale vystavuje svá díla snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Zdá se, že v naší zemi nic normálně nefunguje. Slabošská a zneužitelná vláda, nevzdělané politické a intelektuální elity, manipulovatelné represivní složky a zmatený lid. Prezident republiky přinesl do prezidentského úřadu vulgaritu. Předseda vlády Sobotka měl být už dávno ze své funkce odvolán  za to, že dopustil Babišův růst. Absurdní EET otrávilo život mnoha lidem. O zvůli olomouckých státních zástupců ví celý národ. České zemědělství má nejméně drobných zemědělců z celé EU. Naše školství již dlouho opakuje problémy západu i když už v roce 1990 bylo jasné, že je to nesmysl. Odbory nutí ke zvyšování platů i když je jasné, že prudké zvyšování mezd vede nevyvratitelně ke krachu. Gendrové aj. problémy, které prosazují menšiny vedou k tzv. politické korektnosti, která nemá s korektností nic společného. Být heterosexuálem je dnes považováno za společenské faux-paux...

 Zdá se, že v naší zemi nic normálně nefunguje. Nejhorší je, že to vadí jen málokterým z nás. Vezmeme to od shora. 

Prezident republiky přinesl do prezidentského úřadu vulgaritu. Havlovy hovory z Lán nebo Klausovy projevy, ať už s jejich obsahem souhlasíme či ne, měly kulturu jazyka. Zemanovy extempore s Pussy Riot vnesly v prezidentově špatném překladu do jeho proslovu nemístně vulgární výrazy, které navíc ukázaly, jak málo pan prezident rozumí angličtině. Slovo, které nám tak jadrně v češtině předvedl, se v angličtině řekne cunt, ne pussy, to je daleko jemnější.

Předseda vlády Sobotka měl být už dávno ze své funkce odvolán, poněvadž on dopustil Babišův růst. Tento bývalý nomenklaturní komunistický kádr, spolupracovník tajné komunistické policie, údajně prý i naverbovaný KGB, který přišel podivným způsobem k majetku, vyhrožoval Sobotkovi shozením vlády a protože se Sobotkovi jeho premierování hodně líbí, nechal Babiše řádit dle libosti.

Absurdní EET, které postihuje i miniprodejce, otrávilo život mnoha lidem. Divím se, že ochránci přírody, zelení a greenpeace mlčí k masivnímu spotřebovávání papíru. Jdete si koupit noviny za 10,- Kč a dostanete dvaceticentimetrovou  stvrzenku. Je to absurdní. Zajímalo by mě, kolik papíru se tímto způsobem spotřebuje za rok. Zelení, kteří jsou jinak velmi čilí tam, kde se jedná o jejich propagaci, mají asi s Babišem nějakou smlouvu, poněvadž najednou mlčí.

O zvůli olomouckých státních zástupců se mohl celý národ přesvědčit a nic se neděje. Policista Šlachta od policie odešel, ale v podstatě dělá stejnou práci pod Babišovým ministerstvem, tedy pro Babiše. Měníme se v banánovou republiku, které vládnou slabí politici a silní oligarchové.

České zemědělství má nejméně drobných zemědělců z celé EU přesto, že je typem své krajiny k něčemu takovému předurčeno. Dodnes existují komunističtí pohrobci - JZD a Státní statky a širé rodné lány. A opět se objevuje Babiš, který je asi největším vlastníkem zemědělských závodů.

Dlouhá léta pracuji v kultuře a ve školství a proto vím, že naše školství již dlouho opakuje problémy západu i když už v roce 1990 bylo jasné, že je to nesmysl, poněvadž jsme stále ještě mohli nacházet zbytky rakouskouherské tradice, kdy tehdejší školství bylo asi nejlepší na světě. V kultuře jsme přijali kolem dokola panující příklon umění k zábavnímu průmyslu.

Nikdy v životě se občané naší země neměli lépe. Přesto jsou stále slyšet řeči o chudobě. Odbory nutí ke zvyšování platů i když je jasné, že prudké zvyšování mezd vede nevyvratitelně ke krachu.

Zajímavé je, že vysoké školy se považují za střediska zrodu elit, ale přitom úroveň výuky rapidně klesá. Gendrové aj. problémy, které prosazují menšiny vedou k tzv. politické korektnosti, která nemá s korektností nic společného. Být heterosexuálem je dnes považováno za společenské faux-paux. Maminka už nesmí stát u plotny a tatínek pracovat v garáži. Ve svém věku si dobře pamatuji velkou emancipační vlnu po roce 1948, kdy komunisté vyhnali ženy do práce. Také se tehdy hovořilo o svobodě a o tom, jak člověk zní hrdě. Přitom jedinec byl to poslední co komunistickou totalitu zajímalo.

Zopakuji to.

Slabošská a zneužitelná vláda,

nevzdělané politické a intelektuální elity,

manipulovatelné represivní složky

a zmatený lid.

To je současná situace v České republice trapně zvané Česko.

                                                           Prof. Milan Knížák

Zveřejněno v POLITIKA

Související položky (podle značky)

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %