Za obzorem zdevastované ČR svítá, pokrokový západ drží zotročeným obyvatelům palce Doporučený

  • neděle, led 21 2018
  • Napsal(a)  DUŠICA ZIMOVÁ
Prezident Zeman se svou dcerou Prezident Zeman se svou dcerou snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Tak to vypadá, že celý pokrokový svět, svět nových, světlých zítřků  je v pozoru a  drží palce té malé,  nedemokraticky znásilňované  zemi  ve středu  EU. Přeje ji, aby  už konečně shodila své okovy, aby se zbavila tyrana a nezpůsobilého opilce na Hradě.  Aby prapor  svobody,  vztyčený z Brusele,  zavlál nad hlavami  volně vydechnuvších občanů  a  protektorátní  tatíček Drahoš mohl být konečně zaúkolován  prakticky, nikoli pouze ideově. Tolik ironie.  Avšak  dlouhodobé nemravné útoky na  stávajícího prezidenta, které po  vítězství  v prvním kole voleb  jen nabraly na obrátkách,  jsou  natolik závažné, natolik zuřivé, až přízračné, že  se jen obtížně hledají  slova, jež by vyjádřila znechucení  nad tímto absurdním divadlem. Že je společnost rozdělená, je pravda. Nikoli však vinou prezidenta Zemana.  Stojí proti sobě pouze zdravý rozum  a  nebezpečné, bláznivé vize inženýrů lepších zítřků. Už jsme je tady zažili. Ti novodobí  „inženýři“  jdou však ještě dál.  Svou pseudokorektností a  svým pohrdáním  jakýchsi  nadlidí  vůči tupému plebsu  devastují  vše, co drží svět, jak jej známe,  pohromadě.  Svět svobodných názorů, proti  kterému oni staví svět  Jediného Správného Názoru. Ničí  svět  suverénních států, které - při své odlišnosti - jsou schopny definovat své zájmy a spolupracovat tak, aby vyjednaly  pro své občany výhodné  podmínky. Podmínky vyhovující  právě jim a nikoli nějakému naklonovanému euromolochovi, který se už dávno utrhl ze řetězu a rve poslední kalhoty těm, kterým měl sloužit.

 

Prezident Zeman vyvěsil nad Hradem vlajku EU.  Vždy byl eurofederalista.  Volila jsem ho, přestože jsem vždy byla proti vstupu do EU.  Volila jsem ho, protože oproti  - stejně pregnantně se vyjadřujícímu -  knížeti,  Miloši Zemanovi  na ČR  a jejích občanech  záleží.  Právě vzhledem k  Zemanově eurofederalizmu, budiž  postoje současného prezidenta varovným, zvednutým prstem těm eurohujerům, kterým ještě zbyteček zdravého rozumu zbyl. Ať si uvědomí, že  asi není vše v pořádku, pokud se  i  takový člověk  staví proti bruselskému diktátu a je pro referendum o EU.  Jako prezident, který to má podle paragrafu 63 Ústavy ČR v popisu práce,  hájí totiž zájmy svého národa, své vlasti, do jejíhož čela byl demokraticky zvolen.  A právě za to je  urážen,  peskován a nenáviděn všemi  těmi, kteří  neunesli prohru,  kteří  odlišnými názory  pohrdají a jen ty své  povýšili na normu správného a dokonce - slušného chování.

  Prezident je  nenáviděn za to,  že odmítá migraci s importem islámu a naprosto nepřizpůsobivých jedinců.

Těch,  kteří  budou pouze těžit ze sociálního systému  a  jak  předvádějí  tam, kde se nahromadili, jsou  a budou hrozbou pro celou Evropu.  Je dehonestován za to, že jedná s Čínou a snaží se alespoň něco zachránit z možností, které si  už dávno začaly prozřetelně rozebírat světové mocnosti.   Pravidelné výlety  jejich představitelů  do Říše středu a nových obchodních příležitostí  naše média  ovšem cudně zamlčují.   Prezident Zeman objektivně hodnotí Rusko – připomínám, že to už není Sovětský svaz - a staví se tak proti umělé euroamerické eskalaci  napětí, proti  vytváření ruského strašáka, proti vytváření  nebezpečných mýtů, které vyvolávají dojem, že ruské tanky už pomalu stojí na hranicích naší republiky.   Prostě – chová se jako prezident suverénního státu, třebaže naše suverenita je po Lisabonu poněkud iluzorní. 

Proto  budovatelé světlých zítřků  fedrují právě Jiřího Drahoše, svou vyvolenou, naprogramovanou  hlásnou troubu. Považují občany za pleps, který  o našem postoji k EU nemůže rozhodovat, ačkoli o vstupu do EU mohl. Za pleps, který o sobě nemůže rozhodovat vůbec.  Protože -  konec  hry na demokracii, blbečkové!  

Konečně – stejně jako prezident -  je nenáviděn,  zesměšňován  a dehonestován i Tomio Okamura.    

To je totiž u nás dobrým zvykem. Nepolemizuje se, neargumentuje, ale zesměšňuje se a dehonestuje.  Pokud je pan Okamura  například „připuštěn“ do veřejnoprávních médí, je s ním jednáno jako se „sprostým podezřelým“. Není  pozván, aby diskutoval, ale aby se obhajoval!  Agresivita  a ironizující nadřazenost   veřejnoprávních moderátorů  je hluboko pod čarou čiré pochopitelnosti.  O novinářské etice se totiž vůbec mluvit nedá…     

Jaromír Soukup, majitel soukromé Tv Barrandov je proto pražskou  kavárnou  dalším, kterého radostně nenávidí.  

Hostí  totiž  Miloše  Zemana,  dává prostor  Tomiovi Okamurovi . . .  Dělá si za své peníze svou televizi a a v ní své pořady, ozvučuje témata, která bývají tabu, zve si  koho chce.  Kavárna vyje: „No, fuj! Ta úroveň!“    A tady je na místě  kontrolní otázka: pokud by veřejnoprávní média plnila svou funkci  nestranného informátora  a neprolhala se do stavu   vzteklinou  postiženého,  slintajícího psiska,  byly by pořady Jaromíra Soukupa tak sledované?  Takže - zaplaťpánbůh, že si vydělal a může vysílat.  Vyvažuje nevyváženost veřejnoprávních  médií  a přitom mi na to netahá peníze z kapsy jako ony.

Teď jsme prostřednictvím  těch  správných  a „nezávadných“  médií , krmeni  správnými  názory toho správného zahraničí.  Jsme ve středu zájmu! Jsme pupek světa.  Celý svět k nám prý obrací oči  a té zkoušené české zemičce přeje  nového - toho správného -  prezidenta. Tak moc jim naše dobro leží na srdci, že už sem importují  i obnažující se, frustrované aktivistky, vrhající se  prezidentovi do cesty a opakující  mantru na strašení „titulkové“  části veřejnosti.  Že bychom se mohli „těšit“  i na veřejnou, protizemanovskou  soulož Pussy Riot před oltářem  ve Svatém Vítu?  

Ono se to totiž v té Nové Evropě nějak sype.  Velká Británie, Maďarsko, Polsko, úspěchy stran  „populistů“ a „extrémistů“, u nás úspěch Tomia Okamury a koruna všeho  -  „hrozba“  znovuzvolení  arciškůdce Šťastných zítřků,  prezidenta Zemana.

To nic, milá EU!  To jen Evropa dostává rozum.  A je nás dost, kteří doufáme  v jeho vítězství.  A proto je nás dost, kteří doufáme i  ve znovuzvolení  prezidenta ČR,  pana  Miloše Zemana.                                         V nového prezidenta  ale doufá i druhá strana.  Inu – uvidíme. Chtělo by se dodat – poručeno Pánubohu. Jenže ten se tím zabývat nebude. Ten nám věnoval  právo volby.  Pozor! V  tzv. demokracii v rámci eurounijního protektorátu  by nemuselo  zůstat samozřejmostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zveřejněno v POLITIKA

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %