Primas český vyjádřil pozdrav a podporu předsedovi Trikolóry Václavu Klausovi Doporučený

J. Em. Dominik kardinál Duka celebruje děkovnou mši v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha J. Em. Dominik kardinál Duka celebruje děkovnou mši v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Vznik Trikolóry dodal mnoha občanům zklamaných posledním vývojem v naší zemi naději a víru, že se vrátí vše do dob, kdy mohli bez obav volit jasně vyhraněnou pravicovou stranu - Klausovu ODS. Co vše pro naši zem její vůdce udělal, o tom bylo popsáno jen v naší revue Fragmenty - fragmenty.cz za těch 30 let moře stránek. Po odchodu prezidenta Klause z Hradu padla poslední bašta pravice u nás. Nastalo jakési prázdno, takřka beznaděj. Nyní svitla naděje - syn pana prezidenta se rozhodl pomoci vrátit naší zem na cestu do svobody a demokracie. Bude to mít neuvěřitelně těžké. Takřka všechny současné strany budou štvát proti němu. Proto prosím pomozme každý jak můžeme, aby se tento odvážný politik dostal k silnému mandátu. Nehledejme podrobnosti a neztrácejme čas debatami o stanovách a drobných detailech. Na to bude čas, pokud zvítězí. 

Všichni přece víme co chtěl dokázat  prezident Klaus a nyní je zde šance na pokračování v jeho práci stejně a snad ještě více zapáleným synem pro návrat k politické politice, kde soupeří strany o ideje, ne o to kdo kde urve nějaké místo v Bruselu za cenu nepolitického boje. Podpořme všichni tohoto člověka. Nikdo jiný nemůže pomoci naší zemi navrátit z do otroctví (jak trefně říká ve své knize "Cesta do otroctví" nobelovský ekonom Von Hayek cestě k socialismu) než Václav Klaus ml. za podpory svého otce. Kdo jiný než páni Klausové mohou současnou situaci změnit?!

Važme si proto obrovské odvahy syna pana prezidenta a podporujme ho jak jen dokážeme. To není jen můj názor, ale uvědomují si to všichni skutečně pravicově konzervativně cítící občané.

Za všechny cituji slova osobnosti stojící nad politickým děním - primase českého a arcibiskupa pražského Jeho Eminence Dominika kardinála Duky:

Při oslavě svátku sv. Dominika v Arcibiskupském paláci mně při odchodu z oslavy na sraz Příznivců Trikolóry požádal otec kardinál tlumočit pozdrav a podporu práci předsedovi TRIKOLÓRY i jeho otci. Nesmírně mně to potěšilo a věřím, že jim to dodá sílu v boji za náš národ. 

Požehnání nejvyššího zástupce Boha na zemi u nás ještě žádná strana nedostala a věřím, že díky tomu Bůh pomůže přestát předsedovi Trikolóry Václavu Klausovi ml. štvanici, která již nyní na něj dopadá ze všech stran. A bude se určitě stupňovat. 

Pokud Bůh na přímluvu otce kardinála bude žehnat kroky předsedy Trikolóry, pak věřím, že se mu práce povede. 

Zveřejněno v POLITIKA

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Související položky (podle značky)

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %