Fragmenty - Zdraví -největší bohatství
2. 4. 2016 8:42

HOROSKOP duben 2016

 

BERAN    (21.3. - 20.4.)

Hledání nových obzorů je jistě vzrušující, ale když se snesete na zem vydaří se Vám nákup toho, co již dlouho sháníte. Na společenských akcích, kterých je v tomto měsíci mnoho máte možnost prožít veliké dobrodružství. Nepokoušejte se ale za každou cenu dokazovat, že máte ve všem pravdu. Pokud uposlechnete této rady, milostné dobrodružství Vás v žádném případě nemine. Pozor na zdravotní potíže a na případný úraz. Rozhodně jezděte mimořádně opatrně a zajděte si občas zacvičit. 

BÝK   (21.4. - 21.5.)

Tento měsíc bude pro Vás plný pohody a štěstí.  Nepřehánějte to ale se sexem, ať Vaše aktivita partnera neodradí. Pokud potkáte hlupáka, slušně pozdravte a jděte svou cestou. Dobrou radu si nechte pro toho, s kým Vám bude milo u srdce i po těle. Máte možnost naplánovat si věci tak, abyste udělali vše nejen pro maximální odpočinek, ale i pro utužení své fyzické kondice. Bude Vás honit mlsná, nenechte se příliš chytit. Vzpomeňte na předsevzetí k novému roku! 

BLÍŽENCI   (22.5. - 21.6.)

Půjdete příkladem mladší generaci. Nechystejte se ale příliš oslnit jejím obdivem, abyste nepodlehli touze vyměnit partnera. Není nad to mít partnera i do nepohody. Pozor také na neuvážené finanční transakce a na podvodníky. Ne každá věc, do níž chcete investovat je nezbytná. Zvažte proto zda věc, do níž chcete investovat peníze je opravdu nezbytná. Měli byste si udělat zase jednou generálku ve svých věcech. Poslední týden v měsíci bude pro Vás nejdramatičtějším týdnem. Je zapotřebí stát nohama na zemi a věnovat se povinnostem. 

RAK   (22.6. - 22.7.)

Do vztahu s partnerem nezatahujte své pracovní problémy. Každý má svých starostí nad hlavu. Mírněte svůj temperament, ať své přátele přílišnou aktivitou neodradíte. Posezení s přáteli ve společnosti je jedna věc a jejich zvaní k Vám domů na skleničku jiná. Využijte raději domácí pohody bez zbytečných konfliktů s vědomím, že tak zlé to zase není. Pokud  budete jednat s klidem a nadhledem překážky překonáte. Dopřejte si více času na koníčky, které by vás mohly v budoucnu možná dobře živit. Jne se jim věnovat naplno. V autě jezděte však velice opatrně a s rozvahou a soustřeďte se na cestu. 

LEV   (23.7. - 22.8.)

I když Vás čekají vážné problémy v zaměstnání, vše se koncem měsíce uklidní. Nesedejte ale příliš za volant neboť Vaše roztržitost bude tento měsíc na maximální hodnotě. I když budete muset přidat v zaměstnání, přesto Vás tento měsíc čekají krásné věci. Dostanete totiž pozvánku na nečekanou příjemnou akci. Neočekávejte však od ní žádné zásadní změny. Může Vás sice potkat štěstí, ale záleží jen na Vás, budete-li k němu aktivní nebo pasivní. Pozor na nečekané milostné vzplanutí, aby neskončilo svatbou.  Nepokládejte za lásku jen chvilkové okouzlení.

PANNA   (23.8. - 22. 9.)

 Dostanete od známého něco neobvyklého, co Vám zamotá hlavu. Tento měsíc je stvořený pro lásku a klidné štěstí. Přesto pozor na chvilkové poblouznění. Choďte raději do divadel a do společnosti a pak máte naději, že prožijete spokojený měsíc. Čekají Vás také úspěšná obchodní jednání. Nic pro Vás nebude nesnadné, přesto nebo právě proto, zvažujte každé slovo, které vypustíte z úst. Zvažte již konečně, zda byste neměl(a) začít pravidelně sportovat a více chodit do přírody. Tento měsíc je pro to jako stvořený. Přátelé Vás nechali na holičkách? Nevadí. Svět se proto nezboří. Nebyli to stejně dobří přátelé. Vyhýbejte se otevřeným střetům a konfliktům zejména na pracovišti.

 

VÁHY   (23.9. - 23.10.)

 Pozor na sexuální harašení. Mohlo by pro Vás špatně skončit. Komu již není dvacet měl by raději volit hazard sázkových her nebo kulinářských specialit. Dejte si poradit od přátel a neproveďte nějakou ztřeštěnost. Raději se uchylte ke studiu či zajímavé četbě.  Neodcházejte nikdy z domova když máte zapnuty elektrické spotřebiče. I rádio zhasínejte před odchodem z domu. Možná proděláte mírné zdravotní obtíže, které nebudou nic vážného. Máte i přesto před sebou krásný měsíc. Ale pozor. Erupce na slunci ovlivní Vaši vznětlivou povahu a budete mít sklon k hádkám. Svět není jen rozkvetlou zahradou jak se Vám bude možná chvíli zdát.

ŠTÍR   (24.10. - 22.11.)

V konfliktních situacích raději ustupte a se zvýšenou intenzitou se zahloubejte do čtení  knížek, či poslechu příjemné hudby. Začátek měsíce bude pro Vás plný stresů. Konec ale vše vynahradí. Možná by bylo na čase začít také  pravidelně sportovat. Pokud se pořádně soustředíte, vše bude pro Vás hračkou. Pokud budete jednat s rozvahou vše vyřešíte na cestách či chalupě. Jste ve velice dobré kondici, ale s elánem na společenských večírcích to nepřehánějte. A hlavně se nepokoušejte svým blízkým dokazovat, že máte vždycky pravdu.

 

STŘELEC   (23.11. - 21.12)

Na společenském setkání se dejte pozor na svůdníka (ci), který (á) Vás začne obletovat. Můžete sice prožít krásné milostné dobrodružství, ale raději ho (ji) pošlete za někým jiným. Vážná známost z toho nekouká a je možné, že partnerova reakce na výše uvedené skutečnosti může připomínat uragan. Měli byste si udělat ve svých citech generálku a trochu času věnovat studiu a četbě. Ne si jít raději zasportovat do fitka. Bude to jistě užitečnější než domácí hádky. Než se slunce skloní k západu tento postup se vám vyplatí. Na pracovišti si dejte pozor na sexuální harašení.

 

KOZOROH   (22.12. - 20.1.)

 V tomto měsíci můžete udělat mnoho pro upevnění své kondice a především pro aktivní odpočinek. Není nic krásnějšího než toulky krajinou. Budete mít také hodně času na společenské akce, na které dostanete nečekané pozvání. Na rautech se švédskými stoly si vybírejte střídmě, hladomor Vám nehrozí a kdo ví, kdo z hostů Vás bude pozorovat. Dávejte si pozor na unáhlené reakce a to především doma. Nenechte se odradit počátečním neúspěchem v tom co začínáte dělat. Pokud vytrváte, situace se Vám zúročí.

VODNÁŘ   (21.1. - 20.2.)

 Tento měsíc bude pro Vás ten pravý čas pro nějakou duševní práci. Nic pro Vás nebude nesnadné řešit. Větší obtíže kolem Vás přejdou. Potěší Vás důvěra kolegů, kteří Vás podpoří ve sporu se šéfem.   Na společenských akcích, kterých je v tomto měsíci mnoho máte možnost prožít veliké dobrodružství. Pozor na sexuální harašení.  Zdravotní problémy, které Vás poslední dobou pronásledovaly pominou. Jste sice v dobré kondici, ale s elánem na společenských večírcích to nepřehánějte. Zábava je jedna věc, domov je věc druhá. 

 

RYBY   (21.2. - 20.3.)

Přátelé Vás nechali na holičkách? Nevadí. Svět se proto nezboří. Nebyli to stejně dobří přátelé. Vyhýbejte se otevřeným střetům a konfliktům zejména na pracovišti. Dávejte si ale pozor na indiskrétnost. Mohlo by pro Vás špatně skončit. Komu již není dvacet měl by raději volit hazard sázkových her nebo kulinářských specialit. Dejte si poradit od přátel a neproveďte nějakou ztřeštěnost. Raději se uchylte ke studiu či zajímavé četbě. Dopřejte si více času pro své koníčky, mohly by Vás v budoucnu živit, pokud to vezmete za správný konec.

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Tištěná revue Fragmenty

Další ukázky ZDE

Opusťme EU dokud je čas!

 

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %