VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Apač Hampl nasazuje do boje Apačů o senát těžkou vojenskou techniku Doporučený

Petr Hampl, předseda Alernetivy pro ČR - APAČŮ Petr Hampl, předseda Alernetivy pro ČR - APAČŮ snímek archiv autora

Obojživelný obrněný transportér OT-64 SKOT  bude hlavním vozidlem kolony, která bude ve dnech 30.9. – 3.10. křižovat okresy Beroun a Praha – západ. Jízda národní hrdosti bude vyvrcholením senátní kampaně předsedy Alternativy pro Českou republiku (Apači) Petra Hampla.

 „Nejde jen o volební akci. Především chceme připomenout, že byly doby, kdy Češi nekupovali předražené pandury, ale sami jsme byli špičkovým výrobcem takové techniky. Byli jsme schopni postavit milionovou armádu. Dnes se potřebujeme co nejrychleji obnovit národní nezávislost a soběstačnost,“ prohlásil Petr Hampl.


Kolona projede mimo jiné Beroun, Hořovice, Hýskov Liteň, Loděnici, Nižbor, Řevnice, Zadní Třebáň a Zdice. Na jednotlivých zastávkách budou mít děti možnost prohlédnout si vozidla, účastníkům se dostane odborného výkladu a proběhne i doprovodných program, jehož se budou na některých zastávkách účastnit různé osobnosti kulturního a společenského života.

Bojové vozidlo OT-64 SKOT má pohon všech osmi kol, dvě řiditelné přední nápravy a další moderní agregáty. Je poháněno dvanáctilitrovým motorem Tatra T-928-14.  Pohon na vodní hladině obstarávají dva lodní šrouby. Výzbroj tvoří 14,5mm velkorážní kulomet KPVT se spřaženým kulometem SGMT ráže 7,62 mm. Zbraně jsou za účelem bezpečnosti znehodnocené.
 
PhDr. Petr Hampl, Ph.D. je sociolog, který se živí jako drobný podnikatel, takže neztrácí kontakt s běžným každodenním životem. Již 10 let píše články, v nichž upozorňuje na problémy, jakými jsou přebujelá byrokracie, vytváření izolované vládnoucí elity, úpadek tradiční morálky, politické neziskovky a nedostatek vlastenectví. V červnu 2016 byl zvolen předsedou Alternativy pro Českou republiku.

Alternativa pro Českou republiku 2017 (Apači) je národně orientovaná, euroskeptická, liberálně konzervativní strana. Zakladatelé Apačů se hlásí ke stejným hodnotám, cílům a stejné politice, jakou německým občanům nabízí tamní Alternative für Deutschland (AfD), a chce být pro české voliče stejnou alternativou.Jejím hlavním cílem, ke kterému směřuje veškeré její snažení, jsou volby do Poslanecké sněmovny v roce 2017. Má-li se v téhle zemi něco změnit, musí Apači tyhle volby vyhrát!

Číst 11077 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %