Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Okamura: “Nejlepší obrana před islámským terorem je nemít u nás islám!" Doporučený

Místopředseda PSP ČR Tomio Okamura Místopředseda PSP ČR Tomio Okamura snímek archiv Tomio Okamury

"Člun, který nás poveze po hladině potápějící se Evropy, se jmenuje czexit.” * "EU se stala továrnou masové migrace.” "Trend, který Schulz, Merkelová a Juncker plánují, je předem mrtvý.” * "Všechny velké mocné říše, kterých jsme byli součástí, zanikly." * "Tato země je naše a uděláme vše pro to, aby se stala dědictvím pro naše potomky.” * "Naším cílem je navrátit každou zemi jejím národům” * "Mainstream má peníze, moc, média na své straně a další zdroje. Je však něco, co nemá. A to pravdu.” * "Chceme Evropu, kde sice nebudou ostnaté dráty, ale státy si budou samy vybírat, koho přijmou na své území” * "Chceme spolupráci, kde si každý člen EU zvolí svou hospodářskou spolupráci." * “Nechceme zánik našich hodnot a identity v totalitním evropském státě.”  * "Není času nazbyt, ať žijí evropské národy.” 

Všechny tyto věty zazněly na nedávné tisícičlené nadnárodní konferenci "Evropa národů a svobody" představitelů vlasteneckých stran z celé Evropy pořádané místopředsedou Poslanecké sněmovny a předsedou Strany přímé demokracie (SPD) Tomio Okamurou v největším evropském hotelu, Dohnalově TOP Hotelu Praha. Na této historické konferenci zazněly zkrátka výroky, které pohladí duši každého, kdo chce žít ve svobodné křesťanské evropské zemi. Výroky, které díky diktátu zfanatizovaných promuslimských bruselských politiků nesmíme říkat. A protože nejen neztrácejí, ale v současné politické situaci nabírají naopak na síle, měli bychom si je připomínat stále. A jelikož neomarxistická mainstreamová média to nečiní, naopak se v důsledku obdivu k bakalovským pražským kavárnickým "intelektuálům" se snaží každého vlastence očerňovat a přirovnávat k bestiálním psychopatům typu Himlera či Hitlera, rozhodli jsme se to dělat v naší revui Fragmenty. 

Nádherná vstupní hala TOP hotelu Praha, kde konference proběhla vstoupila do dějin

Takže až uslyšíte, jak nebezpečným politikem je Tomio Okamura, kterého se dokonce obává i premiér Babiš vzít do vlády, připomínám za co a s jakými politickými esy po boku, bojuje za zachování kulturní jedinečnosti evropských národů. Připomínám, že jeho hnutí SPD bojuje proti multikulturnímu fanatismu a současné formě Evropské unie spolu s takovými významnými bojovníky za záchranu národních států, jako jsou například Geert Wilders, Marine Le Pen a další šéfové euroskeptických stran sdružených v europarlamentní frakci Evropa národů a svobody, kterou vede francouzská Národní fronta Marine Le Pen. A že tito politici Tomia Okamuru nejen znají, ale váží si ho dokonce tak, že Wilders končil svůj působivý projev českým zvoláním „Tomio na Hrad!“.

TOP hotel Praha hostil historickou konferenci lídrů euroskeptických stran

TOP hotel Praha hostil historickou konferenci lídrů euroskeptických stran snímek archiv SPD
 

Smyslem tohoto článku je pouze připomenout si vše ve chvíli, až zase budou v našich jim nakloněných médiích dštít síru na pana Okamuru pánové Peszynsky, Štětina, Hayto Okamura, Kostlán a další, kteří se svými spolubojovníky uboze protestovali před hotelem proti konferenci takovým způsobem, že napadli britskou europoslankyni a ta vyděšeně volala o pomoc policii, aby ji "před tou fašistickou špínou ochránili", tuto historickou konferenci. Že je to člověk bojující s nasazením všech sil za zachování našeho státu s jeho tisíciletou křesťanskou kulturou. A abyste si vzpomněli na jeho varování, až nás budou hosté kancléřky Merkelové bezcitně rozjíždět  na chodnících s vidinou odměny v ráji za čištění naší země od pohanských psů.

Končím zvoláním Marine Le Pen: "Není času nazbyt, ať žijí evropské národy!" 

Číst 13763 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %