Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Prezident Václav Klaus k politické situaci po včerejším vývoji v hnutí Trikolóra Doporučený

Prezident Václav Klaus varuje před sebedestrukcí Trikolóry Prezident Václav Klaus varuje před sebedestrukcí Trikolóry snímek Ivana Haslingerová revue Fragmenty
Nacházíme se nejen v kovidových lockdownech a omezeních, které veřejnost mimořádně trápí a popuzují, a mne s ní, ale i v mimořádně nebezpečné politické situaci. Naše země směřuje k podzimním parlamentním volbám, jejichž výsledky mohou znamenat, že se již nikdy nevrátíme k normálnímu životu. Hrozí, že naší zemi zbyde jediná volba: buď Babiš, anebo neomarxističtí piráti. I z těchto důvodů jsem již včera vyjádřil svůj nesouhlas s rozhodnutím svého syna právě teď odejít z politiky a přislíbil jsem, že s ním o tom budu mluvit a že se jej pokusím přesvědčit, aby vše ještě uvážil.

Včerejší večerní prohlášení vedení Trikolóry mě velmi nepříjemně překvapilo a naznačilo, že za rozhodnutím mého syna nebyly jen důvody osobní. Trikolóra se svého zakladatele – v kontextu vážnosti doby – nesměla tak snadno vzdát.

Proto jsem uvítal a za nadějnou zprávu považuji, že můj syn bude i nadále pokračovat ve své práci ve sněmovně.

Václav Klaus, 24. března 2021

Pozn. redakce: Nás v Fragmentech včerejší prohlášení Trikolóry nejen nepříjemně překvapilo, ale přímo šokovalo. A jistě nejen nás.  Trikolóra spolu se jménem Klaus byla pro autentické pravicové voliče poslední nadějí v návrat svobody a demokracie a života v kapitalistické společnosti, za níž zvonili klíči v listopadu 1989. Jméno Klaus zaručovalo pro ně návrat k tržní ekonomice a k života ve společnosti nezatížené šílenými -izmy neoliberální levicové EU. Trikolóra byla světlem na konci černého neomaxistického tunelu, v němž již po léta žijeme. Jakmile z ní ale zmizí jméno Klaus, přestanou jí lidé věřit. Nových stran vzniká stále mnoho a mají efekt předávkovaného penicilinu. Proto  prosíme, pane profesore využijte všech prostředků k tomu, aby si to pan syn uvědomil a zůstal v jejím čele a šel do voleb hrdě s hlavou vzhůru jako kdysi Vy a pod heslem  "Klausismus, nikoliv cestu do otroctví!".  Včera jsme ho rovněž prosili, aby si své rozhodnutí rozmyslel. Pomozte mu svými zkušenostmi a autoritou udělat ve straně pořádek. Nebo ji začněte řídit Vy sám.  Je to jediná strana, které veřejně požehnal primas český a arcibiskup pražský J. Em. Dominik kardinál Duka, tak stále věříme, že Vám v tomto úsilí pomůže Bůh.

Za redakci revue Fragmenty RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., šéfredaktorka revue Fragmenty  

Doc. Ing. Jiří Pancíř,CSc., president Kulturní komise ČR, vydavatele revue Fragmenty

Číst 377 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Podpořte prosím revui Fragmenty

 

 

Pomozte, aby byla mohla i nadále vycházet. Staňte se mecenášem Kulturní komise ČR – IČO: 60456582která ji vydává. Příspěvek od Vás bude v plné výši věnován na financování její redakce. Pokud se chcete zařadit mezi mecenáš naší kultury a rozhodnete se podpořit Kulturní komisi ČR sponzorským darem na kulturu, sepíšeme s Vámi darovací smlouvu, v níž se zavážeme využít darovaných peněz na vzdělávací projekty – výrobu publikací a pořádání akcí. (Věnování peněz na tuto vzdělávací činnost můžete odečíst od daňového základu a snížit si tak povinnost daně z příjmu)Je samozřejmé, že Vás i Vaší společnost za tento bohulibý počin patřičně zviditelníme jak v tištěné podobě kulturně-hospodářské revue Fragmenty, tak na jejích internetových stránkách www.fragmenty.cz. Je rovněž možné zadat do revue PR článek či klasickou reklamu, čímž podpoříte její vydávání a tím zviditelnění umělců, o nichž v ní bude psáno. Podrobnosti Vám ráda sdělí naše akreditovaná agentura Kulturní komise ČR GORO Publicity, K Vodojemu 35, 150 00 Praha 5, tel.: 222 769 819, mailto: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Věřte, že Vaše peníze budou použity na dobrou věc. Již dvacátým sedmým rokem pomáháme našim umělcům a kultivaci naší kulturní a politické scény. Děkujeme Vám!

 

Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., president Kulturní komise ČR

 

 

 

Podrobnější informace získáte kliknutím na: 

 

Poslání revue Fragmenty

 

Vydavatel: Kulturní komise ČR

 

Kontakty a tiráž

 

Možnosti presentace v revue Fragmenty

 

Jak se orientovat v revue Fragmenty

 

Šéfredaktor

 

© Kulturní komise ČR 

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %