VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Zeman svým přístupem k Mynářově prověrce snižuje vážnost úřadu prezidenta republiky Doporučený

Profesor Petr Fiala, předseda ODS Profesor Petr Fiala, předseda ODS

Je zcela nepřijatelné, aby kancléř Mynář zůstal ve své funkci poté, co mu Národním bezpečnostním úřadem nebyla udělena bezpečnostní prověrka na stupeň přísně tajné. Nic na tom nemění to, že pan kancléř podal proti tomuto rozhodnutí rozklad. V civilizované zemi je nepřípustné, aby v tak vysoké funkci působil člověk, který může ohrožovat zájmy státu. Pan prezident před několika měsíci veřejně deklaroval, že pokud kancléř prověrku nezíská, tak ho odvolá. Kancléř prověrku nezískal, ale očekávaná reakce se nedostavila.

 Pokud prezident nejedná, měl by kancléř Mynář odstoupit sám a nediskreditovat svým dalším působením prezidentský úřad. Nechápu ale, proč ho hned poté, co se ukázalo, že prověrku nedostal, prezident Zeman neodvolal. Jeho personální politika je nepochopitelná. Pokud se rozhodl, že svou personální politikou bude ještě zhoršovat výkon své funkce a vážnost úřadu prezidenta republiky, pak se mu to daří. Bohužel. 

 

 

Číst 10851 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %