VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 

Jen ubožáci znevažují pietu lidické tragédie Doporučený

Pomník dětským obětem války  v Lidicích Pomník dětským obětem války v Lidicích

Zneužívat konání pietního aktu konaného u příležitosti 78. výročí vypálení Lidic nacisty k protestům proti hlavě státu je nízké a ubohé. Jen absolutní havlističtí primitivové mohou v takový tragický den pro českou státnost a pro každého poctivého vlastence mávat červenými a pruhovanými trenkami a plivat jedovatou slinu na prezidenta republiky. Je možné, že tito lidé tak dávají najevo své sympatie ke Třetí říši a implicitně podporují tento nacistický zločin. Nepřekvapilo by to ani s ohledem na spády jejich kolaborantského idolu...

Jsou okamžiky a zvláště výročí, která jsou nevhodná k organizování veřejných protestů. Pak jsou události, kdy slušnému člověku ani nepřijde na mysl, že by v takový čas něco takového bylo možné organizovat. Pravdoláskaři postrádají nejen etické zábrany, ale i obecně lidské. Chovají se jako dobytek a jako s dobytkem by s nimi mělo být i nakládáno. Je to jejich volba, nikoliv naše. Oni se svým přístupem vydělují ze slušné společnosti a jednají jako podlá a zbabělá lůza. 

Číst 4882 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SVĚT

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 157 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %