Lid USA stojí za Trumpem a ne za Floydem Doporučený

Prezident USA Donald Trump vítězící Prezident USA Donald Trump vítězící
Po smrti drogového delikventa, zloděje a pět let vězněného zločince za loupežné přepadení v texaském Houstonu George Floyda  vypukla v USA řada demonstrací, které ukázaly, jak jsou USA rasově rozdělenou zemí. Policie v Minneapolis sice jednala ostře, když ji tento zločinec neuposlechl po zavolání prodavačů, že platil falešnou bankovkou, ale udělat z této události symbol rasové nesnášenlivosti je nadsazené a navíc velmi chybné. Pro další podobné nebezpečné hochy je to totiž povzbuzením k další jejich bohulibé činnosti v přepadání  a okrádání slušných občanů, protože vědí, že se od této doby policie se bude bát proti nim zakročit. Pro oponenty prezidenta Trumpa, kteří nejsou schopni nabídnout pořádný program je to ale téma, které jim spadlo před volbami přímo do klína. I když to nejde dokázat, působí to tak, že za rozdmýcháváním demonstrací na podporu Floyda stojí právě oni.
V každém případě to ukázalo, že zbožšťování multikulturalismu neboli představa, že lidé z odlišných civilizací, kultur, hodnotových systémů a tradic mohou bez problémů žít pod jednou společnou vládou a přizpůsobit se většinové populaci, je neuskutečnitelná. Potvrzuje to, že ideologie liberální demokracie, které v USA hlásají Hillary Clintonová, Barack Obama a Biden, v EU Merkelová,  Leyenová a Macron a u nás  Fiala a zelení, nejsou rozhodně dobrou budoucností nejen pro USA, ale pro každou vyspělou civilizaci. Velkou vinu za nastalou situaci v USA mají levicová média s vlajkovou lodí New York Times plná mladých tzv. progresivistů obdivujících výše uvedené nulové politiky. 
Ukázalo to ale i něco pozitivního. Že obyčejní Američané chtějí něco jiného, protože si i přes obrovský mediální tlak zvolili po do nebe vychvalovaném barevném liberálním muslimovi Obamovi bílého konzervativního křesťana Trumpa. To svědčí o tom, že běžní obyvatelé USA touží po normálním životě v bezpečné a prosperující zemi.
A co víc. I přes sprosté útoky liberálů a médií Donald Trump se ukázal jako skála a snaží se nezklamat naděje voličů. Snížil přebujelé státní regulace provedené jeho předchůdcem a uvolnil volný trh. A přestože tam má stejně "pečující" Nancy Pelisiovou jako u nás Maláčovou a v EU Leyenovou, tak její nesmyslné požadavky prostě neslyší.
Snad to nakonec nebude s tou Amerikou tak zlé, jak se nám snaží namluvit mnohá naše média typu the New York Times. Snad pomůže Bůh panu Trumpovi vrátit USA zase do normálních kolejí a zabezpečit Američanům normální život v bezpečí a v prosperujícím kapitalistickém státě.
Číst 379 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SVĚT
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 940 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %