Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Soukromé deníčky žen

  • úterý, úno 28 2017
  • Napsal(a)  Sigurd Vedal
Urbinská Venuše Urbinská Venuše Tiziano Vecelli

Ženy, které mají sex dříve, než jejich kamarádky, jsou svým mužům častěji nevěrné. Skandinávské ženy stále vedou v tom, jak brzy přicházejí o panenství Šokující výsledky nové studie ukazují, že ženy ze Skandinávských zemí patří na světě k nejmladším, které přicházejí o panenství, a zároveň velmi pravděpodobně v pozdějším věku podvádějí své partnery. Ankety, kterou provedla VictoriaMilan – jednička mezi seznamkami vdané a zadané ženy, které chtějí být nevěrné – se zúčastnilo 5407 aktivních uživatelek z 11 různých zemí. Tématem bylo, kdy poprvé skočily do postele, a kolik postelí už od té doby vystřídaly. Švédky říkají, že začaly poprvé cítit sexuální přitažlivost ve věku okolo 12,3 roku, a většina z nich přišla o panenství, když jim bylo 15,2, ačkoli průměrný věk prvního sexuálního styku se pro Švédsko udává 16,2. Dánské ženy přiznávají první pocit sexuální přitažlivosti ve věku 13,8, nicméně čekají ještě celé dva roky, než poprvé vklouznou pod peřinu, do 15,5 let. Průměrný věk, kdy většina lidí prožije první sex, je v Dánsku 16,1. Norky a Belgičanky se dělí o třetí příčku, s průměrným věkem, kdy se probouzí sexualita na hodnotě 14,1 let. Také jsou velmi blízko, co se týká věku, kdy nevěrné ženy přicházejí o panenství – v Norsku je to 14,8 a v Belgii 15,2. Když se započítají i věrné ženy, průměrný věk při prvním sexu nám dá číslo 16,5 pro Norsko, a 17,2 pro Belgii. Finsko zaujímá čtvrté místo. Finky cítí první příliv hormonů přitažlivosti zhruba ve věku14,2, což je jen malý posun za druhým a třetím místem. Nicméně strhnout vášní se zde nevěrné ženy nechávají, když jim je 15,8. Při započtení spořádaných manželek se pak dostáváme k číslu 16,5 let.

 

Na pátém místě se umístilo Holandsko. Můžeme tak snadno nabýt dojmu, že sexuální aktivita úzce souvisí s geografií dané země. Holanďanky začínají být sexuálně zvídavé ve věku 14,7 a nevěrné ženy svádění podléhají ve věku 15,7. Jako celek je v zemi průměrný věk při prvním sexu dokonce 18,1, což je opravdu velký rozdíl mezi exkluzivní skupinou záletnic a všech žen dohromady, včetně těch věrných.

Polsko a Spojené státy americké jsou na tom podobně, pokud se týká první sexuální přitažlivosti, kdy se rozproudí krev. V USA je to 15,2 a v Polsku 15,3. Záletné ženy skáčou potom do postele v 16,0 letech v Polsku a 16,3 v USA. Velký rozdíl pak pozorujeme, když se do hry zapojí i věrné manželky. Ve státech ženy přicházejí o panenství v průměrném věku 18,1 a v Polsku čekají dokonce až do 19,4, což je zdaleka nejvyšší číslo, kterého se v průzkumu podařilo dosáhnout.

 Země, kde ženy čekají nejdelší dobu, než se s někým poprvé vyspí, je v Evropě překvapivě Španělsko, kde ženy čekají až do 19,2 let, než udělají první krok. Záletné Španělky naopak neotálejí a se sexem začínají v 16,2, první zvědavost pak pociťují už ve 13,8, což odpovídá evropskému průměru.

Jihoafričanky si dávají na čas, než je sex vůbec začne zajímat. Anketa odhalila, že touhu cítí až v 15,8 letech. Záletnice pak ale dlouho nečekají a o panenství přicházejí v průměru ve věku 16,4, což je i tak později, než v jiných zemích, které se zúčastnily průzkumu. Průměrná jihoafričanka pak s prvním sexem počká do doby, než jí je 18,7 let.

 Výsledky ukazují zajímavou souvislost mezi brzkým zahájením sexuálního života a pozdějšími tendencemi k nevěře.

 Ředitel a zakladatel Victoria Milan, Sigurd Vedal říká, že výsledky ukazují, že skandinávské ženy mnohem snadněji podléhají svým touhám.

“Láska vydrží, ale vášeň zkrátka vyprchá. Čím dříve žena pozná a zažije vzrušení a touhu, tím spíše bude mít silnější libido po zbytek svého života. Když potom začne jiskra v dlouhodobém vztahu skomírat a blednout, nemá žádný problém najít někoho, kdo ji opět sexuálně uspokojí,“ myslí si Vedal.

Průměrná čísla ze soukromých deníčků záletných žen jsou následující

Kolik vám bylo, když jste poprvé k někomu cítila sexuální přitažlivost?

Švédsko 12.3

Dánsko 13.8

Španělsko 13.8

Norsko 14.1

Belgie    14.1

Finsko 14.2

Irsko      14.4

Holandsko 14.7

Spojené státy 15.2

Polsko 15.3

Jižní Afrika 15.8

V kolika letech jste měla poprvé sex?

Norsko 14.8

Švédsko 15.2

Belgie    15.2

Dánsko 15.5

Holandsko 15.7

Finsko 15.8

Polsko 16.0

Irsko     16.1

Španělsko 16.2

Spojené státy 16.3

Jižní Afrika 16.4

Průměrný věk, ve kterém ženy v daných zemích přicházejí o panenství 

Dánsko 16.1

Švédsko 16.2

Finsko 16.5

Norsko 16.5

Belgie   17.2

Irsko     17.3

Holandsko 18.1

Spojené státy 18.4

Jižní Afrika 18.7

Španělsko 19.2

Polsko 19.4

Pro podrobnější informace prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Victoria Milan je světovou jedničkou mezi diskrétními sociálními sítěmi pro zadané muže a ženy, kteří si chtějí začít tajnou aférku. Službu spustil v roce 2010 šťastně ženatý výkonný ředitel Sigurd Vedal, a dnes patří k nejrychleji rostoucím sociálním sítím svého druhu vůbec. Působí ve více než 33 zemích světa, a sdružuje přes 5 milionů uživatelů.

Číst 8248 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %