VIDEO ZPRÁVY

 ********************
 
Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331
Profesor Milan Knížák u svého milovaného klavíru Profesor Milan Knížák u svého milovaného klavíru snímek Jiří Pancíř, Fragmenty

Komunisté mají radost, že se s nimi baví fízl Babiš. To je především tím, že Babiš je stále komunistou. Odporné komunistické praktiky jsou mu vlastní. Svou povahou a jednáním byl a zůstal příslušníkem této odporné hordy, která znásilňovala náš národ po téměř padesát let. Stydím se za naši společnost, že zvolila parlament, který si nechá líbit ustavičné pošlapávání parlamentní demokracie, které denně předvádí premiér v demisi podporovaný prezidentem o jehož duševním zdraví mám silné pochybnosti. Situace je nesmírně vážná.

 

Odporný člověk Babiš si dovolí o všech a všem co bylo před ním hovořit jako o špatném, neprofesionálním až kriminálním a přitom kriminál na krku má právě on.Rozumím tomu, že ho komunisté chválí, jsou to pohrobci totality a do vedení státu nepatří, ale nerozumím tomu, že se zbytek parlamentu nevzbouří, že vysoké školy nejdou do ulic, že Pražská kavárna, která má svalnaté řeči, sedí u kávy a u piva.

Situace je nesmírně vážná.

Jsem už starý a věřil jsem, že listopad 89 mě přinesl klidné dožití, ale není tomu tak. Je třeba znovu vyjít do ulic.

Strach, který tady kdysi vybudovali komunisté se opět rozlévá do společnosti. Babiš neustále vyhrožuje, sprostě nadává, devastuje jazyk i morálku.

Zdá se, že jsme národ zbabělců!

Číst 14011 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %