Zastavme cestu do otroctví socialistické zelené EU!

VIDEO ZPRÁVY

Redaktor ČT nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku: "Co vláda od svého zvolení udělala pro lidi v naší zemi?" 

 Reportéři ČT - iVysílání | Česká televize
************************************
 
 
 
************************************
 
************************************
 
 
 
 
*********************************** 
 
Jiří Kobza o národě, EU, V4, islámu, migraci, vlastenectví...

***********************************

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu 

 

************************************ 

 
 
 

Janek Ledecký zve na koncert v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí Doporučený

  • pondělí, srp 02 2021
  • Napsal(a)  Jana Dioszegi
k Ledecký k Ledecký snímek archiv umělce

Hudební skladatel, producent, textař, kytarista, zpěvák: to vše je Janek Ledecký, který již několik desítek let patří ke stálicím české hudební scény. Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy, frontman rockové kapely Žentour, který se v roce 1992 vydal na sólovou dráhu, a autor úspěšného muzikálu Hamlet vystoupí společně s kapelou 13. srpna 2021 ve 21 hodin v areálu parku Nového zámku v Kostelci nad Orlicí. V rámci svého Akustického turné představí populární zpěvák program, který je výběrem jeho nejznámějších hitů, doplněný o novinky z posledního alba Na konci duhy. Janka Ledeckého na koncertě doprovodí pětičlenná skupina, kterou tvoří vynikající muzikanti Dave Mendez (basa), Pavel Mucha (klávesy, garmoška), Hanz Sedlář (bicí, perkuse), Edita Čechová a Tereza Navrátilová (vokály).

 

Společně provedou písně v akustických aranžích. Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z Unplugged koncertu Janka Ledeckého v podobě úspěšného živého alba s názvem Jenom tak. Nahrávka získala Zlatou desku a Zlatou videokazetu od Warner Home Video za nejprodávanější hudební video roku.

„Eric Clapton založil svým geniálním MTV Unplugged novou disciplínu. Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám právě akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Keith Richards tvrdí, že rozdíl mezi hraním na akustickou a elektrickou kytaru je jako mezi jízdou na kole a na motorce. Dodávám: je potřeba to střídat. A já už to nevystřídal zatraceně dlouho,” říká Janek Ledecký.

Budu všechno, co si budeš přát, Pěkná, pěkná, pěkná, Na ptáky jsme krátký či Právě teď: to jsou některé z hitů, které oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na písně skupiny Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů: jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

„Kvůli pandemii koronaviru jsme v loňském roce bohužel žádný velký open air koncert neuskutečnili. Naposledy v areálu zámeckého parku zpívala Dasha s Pajky Pajk Quintetem v srpnu 2019. Na jejich koncert přišlo tisíc dvě stě padesát posluchačů. Věřím, že se milovníci dobrého českého popu zase vrátí. Součástí scény koncertů Akustického turné Janka Ledeckého je Bar Svět, kde vokalistky Janka Ledeckého při zpěvu divákům čepují pivo od Pivovaru Chotěboř. Myslím, že koncert bude mít skvělou atmosféru letního koncertu pod širým nebem, říká František Kinský, jehož agentura KINSKÝ Art Media ve spolupráci se správou Nového zámku programy napříč žánry v zámeckém areálu pořádá.

Více informací: www.kinskyartmedia.czwww.zamekkostelecno.czwww.ticketportal.

Kontakt:

Jana Dioszegi, DiS.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: +420 604 514 383

www.kinskyarmedia.cz

www.facebook.com/kinskyartmedia

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Číst 1882 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v UMĚNÍ

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

   

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %