hhh

Miluji naše média

Petr Paulczynski

V rámci bobříka mlčení, kterého jsem si uložil na téma prezidentské volby, poněvadž na to téma píše každý kdo má díru do...kamkoliv, se pro moje hlody úterní zúžil prostor tak, že není skoro o čem psát. Ovšem i tak se přece jenom pár hlodů vyskytlo:

A z mého života: Pomalu si zvykám na kuchyňské práce a denně objevuji něco nového. Včera jsem například vyráběl karbenátky. S ohledem na fakt že každý byl jinak tvarován což bylo zkritizováno, mohl jsem je dát do muzea moderního umění jako Warhol plechovku od polívky, ale hlad byl silnější. Doufejme, že můj přerod od Babici k Pohlreichovi bude přerušen sundáním manželčiny sádry. Horoskop praví, že je načase vypnout a odpoutat se od materiálního světa. To se mu řekne. Já bych rád, ale to bychom zdechli hlady i se psem. V oblasti sexu mám předpovězeno oživení, akorát nevím jak, protože kanál Hustler jsem si nepředplatil.

A na Fejsbůku napsali:

A něco veselého na konec: Lidová tvořivost, která překřtila monument na náměstí v Brně na kokota byla po napadení sněhu dotvořena tak, že i méně nápaditým to došlo.

A to je dneska všecko.

 

© Kulturní komise ČR, 16.01.2013