hhh

 

Nové heslo lékařských odborů: "PENÍZE, NEBO ŽIVOT !!!"

Pavel Kula

Podobnost se známým loupežnickým požadavkem je čistě náhodná. Naši lékařští odboráři totiž nejsou žádnými loupežníky. Oni jsou jen sprostými vyděrači! A ti, společně s únosci a teroristy patří k naprosté spodině kriminálního podsvětí. Jsou to ti nejopovrženíhodnější zločinci, které si lze představit. A je zcela jedno, jedná - li se o teroristku v černé burce, nebo vyděrače v bílém plášti. Každému, kdo se nechce dostat do ještě větších potíží, než které mu tito zločinci způsobují svými ultimáty a vyděračskými požadavky, by mělo být jasné jedno základní pravidlo: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JIM NEUSTUPOVAT !

Do dnešních dnů jsem žil v představě, že nic odpornějšího, než byla akce "Náš exodus, váš exitus", prezentovaná na černobílém pohřebním vozu (i když nám lékaři budou tvrdit, že se jednalo o černobílou sanitku), není nikdo schopný vymyslet, natož pustit do světa. Ale mýlil jsem se. Lékaři nám dokazují, že šest let nestudovali za státní peníze nadarmo a mnohé se naučili i z psychologie.

K jejich nátlaku na vládu mají nyní jako rukojmí sloužit i budoucí rodičky a jejich ještě nenarozené děti. Co na tom, že je mezi těmito ženami spousta prvorodiček, které jsou už tak dost nervózní z toho, co je čeká? To odborářské vyděrače nezajímá, protože pro účely vyděračů je to naprosto ideální objekt. Kdo by si přece vzal na svědomí, že se jim něco stane?

Jak vidno, lékařské odbory klesly tak hluboko, že si to na svědomí vezmou. Jejich vyděračské praktiky už dosáhly takového kalibru a natolik se vzdálily lékařské etice, že by se za jejich jednání nemusel stydět  pomalu ani MUDr. Josef Mengele.

A to byla, jak známo,  největší zrůda v bílém plášti.

blog.idnes.cz, 26. ledna

Vloženo 26.1.2011