hhh

Zastání se mučených slovenských zvířat nebrání zlepšení legistavy v DLN u nás

Ivana HAslingerová

Vážená paní Haslingerová, dovolím si zcela vážně protestovat proti sérii článků o slovenských pejscích. Dnes, kdy pouze kretén (jde o diagnózu nikoliv o nadávku) si myslí, že žije v právním státě, který chrání své občany zejména seniory před podvodníky všeho druhu, který legalizuje obchodní smlouvy, které mají podvodný charakter jako např. miniaturní, těžko čitelný text navíc napsaný nesrozumitelnou rádoby právnickou hatlamatilkou, obsahující dále různé výpovědní lhůty, různé nereciproční vyděračské sankční poplatky, různé perfektně skryté závazky klientů, které jednoznačně na trhu zvýhodňují prodejce, kteří jsou na rozdíl od potencionálních klientů dokonale obeznámeni se situací na trhu a zaměstnávají nejkvalitnější bandu právníků, která je vyvede z jakékoliv odpovědnosti za vady a služby. Česko má šanci, pokud bude sjednocen výklad práva a budou odvolatelní soudci, právní zástupci a pokud bude tím pádem policie a politici pod kontrolou až se stanou téměř neúplatní a ústavní soud bude již konečně schopen pochopit, co se rozumí ochranou soukromého vlastnictví a nebudou v něm takoví političtí přeběhlíci jako je např. pan Rychetský. O charakteru zmíněného pána jasně vypovídá jeho členství ve 4 politických stranách viz vikipedie. Pavel Rychetský byl v KSČ, OF, OH a ČSSD. Skvělá kvalifikace pro předsedu Ústavního soudu. Nemoudrý a nezkušený „mlaďoch“ na pozici ministra spravedlnosti je další velmi špatnou zprávou pro občany ČR. Nemožnost domoci se v Česku práva a spravedlnosti zakládá nespravedlnost v celé společnosti, zejména v rodinách. To nás posílá hluboko na Balkán. Myslím, že už někdo na Fragmentech psal, že nikdo v ČR není tak dobře finančně podporován jako nějaká gorila. Vůči seniorům, kterým děti berou pro svoji potřebu často s bitím důchod, kterými opovrhuje celá společnost, protože jsou díky mediím prohlášeni za brzdu pokroku a blahobytu mladých, neboť každý z nich (mladých) živí téměř dva důchodce, je Vaše uslintaná láska ke zvěři trapná, urážející a nekřesťanská. Pokud Vám už dlouho nebylo špatně, zajeďte se podívat na nějakou LDN. Proti tomu je špatně vedený psí útulek luxusním ústavem. Psi za nic nemohou. Je třeba tvrdě postihovat jejich majitele. Určitě jste již též uklouzla po nějakém tom exkrementu. Mějte se dobře. Srdečně zdraví (jméno aurtora je v redakci, žádá o utajení)

Vážený pane XY, píšeme i o problémech s právem u nás. Hodně článků o něm zasílá Spolek Šalamoun a klobouk dolů před ním. Ale to, že se zastaneme zvěrstev páchaných na zvířatech v sousedním státě přece nepřekáží tomu, aby se zlepšil stav v našich DLN a podobně. Nechápu proč si vybíjíte na bezbranných ubohých zvířatech hněv, který byste měl obrátit proti našim politikům a právníkům. Věřte že znám velmi dobře žalostný stav v našich DLN a v domovech důchodců. Zemřelo mi tam již mnoho spolužáků. Jejich stav ale nezlepší ani nezhorší, když poukáži i na další zvěrstva. Napište konkrétní článek o problémech s lidmi a také ho opublikuji. Víte lidé se mohou přece jen bránit. A také tak činí. Jejich příběhy jsou presentovány v televizích a novinách. A je to dobře. Ale zvířata nemohou. Chtěla bych pohnout s tím, aby sloveská justice přijala důstojný zákon o zvířatech, aby tam nevraždili psy na potkání jako ve středověku a jinak než psaním o tom, co působí ten stávající zastaralý za hrůzy, to nejde. Antoušci a rasové patří do středověku, ne do 21. století.
Hezký večer a dopřejte i té němé tváři prožít důstojný život. To přece nepřekáží tomu, abyste se zastal i lidí. Ivana Haslingerová