Co tak si to rozdat mezi sebou jen Obamové, Putinové, Chávezové...?

Břetislav Olšer

Nikdy nezapomenu na blažené chvíle svého dětství, kdy jsem s čistou duší věřil, že na obláčku sedí bělovlasý dědeček, co zvládl za šest dnů stvořit svět a sedmý den odpočívat. Jediné, co mě tenkrát trápilo, byl fakt, jak to Bůh za jediný týden mohl všechno stihnout.  Dnes už jsem zase já ve věku moudrého kmeta a s láskou vzpomínám na svého tátu, vesnického učitele, jemuž se v ničem nevyrovnám. Neměl tušení o mobilech a internetu, přesto věděl víc než já. Nedožil se doby, která nás vrátí zase na počátek svořitelských záměrů. Zemřel po 11. září 2001, ale předpověděl, že útoky na Manhattan a Pentagon jsou začátkem pozvolného konce světa. A měl pravdu; není to hloupost, konec světa právě probíhá a to ve stejném cyklu, jak byl kdysi stvořen. Jednou dopadneme stejně jako starodávné říše, po nichž dnes není vidu ani slechu. Atlantida, Chetité, Persie, Římská říše a Antické období, Babylon, Trója, Izraelské království, Judea - nejrozvinutější civilizace na počátku věku? Dnes o nich víme jen z archeologických nálezů a něco zásluhou prof. Hrozného, které rozluštil klínové písmo Chetitů.

Kolik v sobě mají tyto zeleninové hody smrtících bakterií E. coli...Foto: B. Olše

Většinu těchto neuvěřitelně schopných společností zavál písek pouští, zničily války a krach lidské morálky. Místo nich máme zbankrotovanou první demokracii světa Řecko, nejprimitivnější duchovní zřízení Íránu, kde sedmdesát procent Íránců je potomky árijských indoevropských perských kmenů, zbylo jen dědictví Chomejního šárie, zničené perly dávnověku-Pompeje, Kartágo, biblická Sodoma a Gomora, zašlá sláva faraonů v Egyptě, Inků a Mayů v Americe… Až dojde ropa v arabských zemí, přijde řada na požíračný písek i v nich. Svět tak neskončí metaforou 23. prosince 2012, ale postupným rozpadem jeho hodnot, jež se právě mění v další tragédii dějin, která nemá obdoby. Žádný jednorázový akt, ale stav, do něhož se posouváme pomalu, ale jistě, byť hlemýždím tempem.

Mike Adams není Jehovista, ani propagátor Mayského kalendáře či dalších hrozivých konců světa. Jen moudrý novinář a spisovatel, co vidí poněkud realističtější než my. Říkají mu "zdravotní ranger" a napsal knihu: „Kolaps moderního světa v plném proudu“. Mj. v ní píše: „Zpočátku to vypadalo jako náhoda, ale teď už je to běžný scénář. Počasí je stále více extrémní. Přes 120 tornád nedávno zasáhlo na středozápadě USA. Texas je v plamenech a trpí kvůli extrémnímu suchu. A tam, kde nejsou požáry a sucha, tam jsou záplavy. Toto je pouhý začátek... Dají se očekávat další nebezpečné projevy počasí v průběhu příštích 18 měsíců…“

Za nynějšími výkyvy klimatu jsou též výbuchy sopek. V Guatemale jich naleznete 37, čímž se tato jihoamerická země řadí na druhé místo na světě v počtu sopek po Indonésii, na třetím místě je Aljaška. Celkem je na zeměkouli asi 1500 činných vulkánů. Aktivní sopka Etna měla svůj zatím poslední výbuch v roce 2006, apeninský Vesuv řádil v roce 1944, Stromboli na Liparských ostrovech explodovala v roce 1989, pak ještě Hekla na Islandu, Pico de Teide na Tenerife… Jenom vytékající magma v podobě až 1200 stupňů horké lávy vychrlí do ovzduší spoustu přírodních plynů. Když k tomu přidáme výbuchy asi dvaceti sopek od Kamerunské hory (Kamerun) po Mont Pelée (Martinique), máme jasno. Zeptejte se leteckých společností o kolik bilionů přišly, když musely zastavit tisíce létů kvůli sopečnému prachu? 

A ještě záplavy a tsunami, která zasáhla pobřeží Indonésie a jižní Asie dosahovala v oblastech severní Sumatry a Nicobarských a Andamanských ostrovů výšky až 17 m. Pobřeží Thajska tsunami zasáhla asi po 50 minutách, Srí Lanku po 2 hodinách a Indii asi za 2-3 hodiny. Vznik takto velké tsunami byl způsoben silou zemětřesení a také mechanismem otřesu, kdy došlo k vertikálnímu posunu tektonických desek. To vedlo ke vzniku několik metrů vysoké vlny. Zemětřesení, které o sedm let později zdevastovalo severovýchodní Japonsko, je páté nejsilnější, které vědci zaznamenali od vynálezu seizmografu. V Japonsku skoro dvacetimetrová vlna tsunami v roce 2011 smetla 2100 kilometrů pobřeží.

Stokrát nic umořilo osla, natož soubor lidských chyb, jejichž vinou dochází k ničení přírody. Jak čítankově podřezávat sám pod sebou větev. A chcete vědět, odkud přišel další hřebíček do rakve lidstva, kmen E. coli, co je dnes snad ve všech potravinách? Z nadužívání antibiotik v továrních farmách na výrobu masa. Tovární výroba masa chová dobytek, prasata a kuřata v tak děsivých a špinavých podmínkách, že je musí doslova pumpovat antibiotiky, aby se vyhnula rychlému šíření infekcí. Stálé dávky antibiotik představují dokonalé prostředí pro to, aby se vyvinuly superbakterie ve střevech těchto zvířat. Pak tato zvířata ve svých výkalech vydávají miliardy bakterií E. coli, a výkaly jsou sbírány a používány na hnojení polí. Takže plodiny, které vyrostou v tomto prostředí kontaminovaném zvířecími fekáliemi, obsahují superbakterie vyvolané antibiotiky. (Zdroj Mike Adams, 2. června 2011, CZ Preklad: orgo-net.blogspot.com)

A všem globálním pohromám není zdaleka konec. CCD - syndrom zániku včelstev, rychlá úmrtí včelích kolonií z doposud nejasného důvodu, se nadále zrychluje po celé severní Americe. Přes 20 tisíc včelstev náhle uhynulo v kanadské provincii Ontario. Už ale víme, že to může být způsobeno částečně chemickými pesticidy, ale chemický průmysl se snaží za každou cenu utajit pravdu, zatímco opylovači našeho světa trpí zničujícím populačním kolapsem. A nejde pouze o včelstva. Hynou hromadně i další druhy zvířat. Hrozivá záhada jednoho měsíce. Náhoda...?

Světové agentury se předháněly v oznamování těchto zvířecích, resp. budoucích lidských tragédií. Přes 200 mrtvých krav bylo nalezeno v polovině ledna 2011 ve Wisconsinu, smrt byla údajně zapříčiinéna neznámým virem. Ve stejný den byla nalezeno 100 mrtvých kaprů v rybníku ve Velké Británii, příčina neznámá. Více jak 40.000 mrtvých krabů nalezeno znovu ve Velké Británii... A opět 14. ledna 2011 a 730 afrických papoušků šedých zemřelo během letu z Durbanu v JAR, podezření z otravy oxidem uhelnatým. Více než 300 ptáků bylo nalezeno mrtvých na dálnici v Alabamě – trauma je údajným důvodem uhynutí. Leden 2011 je asi tragickým pro zvířecí druhy; tisíce ryb objeveno na hladině jezera Michigan a bylo vyplaveno na pobřeží nedaleko Chicaga, příčinou je údajně chladné počasí.

Skoro 100 mrtvých špačků nalezeno na dálnici v Kalifornii, údajně všechny zasáhl kamion. A z Kalifornie se vraťme zpět do Evropy. Více než tisíc mrtvých hrdliček bylo nalezeno v Itálii, příčiny neznámé. Až 100 mrtvých kavek spadlo bez známek života na dálnici ve Švédsku. A znovu Amerika; několik mrtvých kapustňáků bylo nalezeno na pobřeží Floridy, tisíce mrtvých ryb bylo vyplaveno v nedalekém potoce rovněž na Floridě, příčina neznámá. Stejná diagnoza potkala i stovky mrtvých ryb na břehu řeky St. Clair v Ontariu, stovky mrtvých černých ptáků byly nalezeny na dálnici v Luisianě, utrpěly vnitřní zranění a byly zjištěny krevní sraženiny. Desítky tisíc mrtvých ryb bylo nalezeno v Chesapeake Bay, příčinou byla údajně studená voda.

Přes 100 tun mrtvých ryb se objevila na břehu v Brazílii, k tomu stovky kilogramů mrtvých chobotnic na pláži v Portugalsku a více jak 100 tisíc mrtvých ryb nalezeno v řece Arkansas. Aby té katastrofy nebylo málo, závěrem roku 2010 bylo nalezno 5,000 mrtvých  ptáků opět v Arkansasu. A rychle do  Arizony, kde bylo v Tucsonu objeveno 70 mrtvých netopýrů a více než sto mrtvých pelikánů nalezli lidé v Jižní Karolíně, příčina neznámá. K tomu tisíce mrtvých ryb objeveno v zátoce na Filipínách a na pláži jezera v Indianě, údajně způsobeno sněhovou bouří a na pláži na Floridě a Barramundi v Austrálii... Velké množství ryb bylo v tom samém dnu vyplaveno na pláže Nového Zélandu, jak jinak, příčina zatím příčina neznámá.

To vše během jednoho měsíce. A to nepočítám statisíce zničehož nic zabitých sardinek, delfínů, velryb, kosů, vrabců, holubů, pelikánů, sleďů, buvolů, tuleňů, špačků, žraloků, škeblí... Kdo nebo co za to může...? A co kdyby masivní ropná skvrna v Mexickém zálivu - a celá katastrofa ještě není u konce. To může být nejhorší kapitolou v nadcházejícím kolapsu lidstva, stejně jako rozšíření genetického znečištění planety prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů. To je zločin proti přírodě a proti lidskosti. Únik těchto genů vede k neúrodě a hladu.

Podle Světového fondu na ochranu přírody (WWF) hladoví na naší planetě miliarda lidí. Přestože se vyprodukuje dost potravin pro všechny, třetina potravin přijde nazmar. V rozvojových zemích se potraviny znehodnotí při zpracování a špatným skladováním. Ve vyspělých zemích se zbytečně rozhazuje. Ceny potravin budou proto nadále rychle stoupat i v příštích letech kvůli důsledkům extrémního počasí, ztrátám opylovačů a globální kontaminaci plodin geneticky modifikovanými organismy. Skutečné jídlo je v našem světě stále vzácnější. Celosvětové zásoby potravin jsou nyní kontaminovány radioaktivními spady z Černobylu a dnes Fukušimi. Sice bylo řečeno, že byla úroveň záření "nízká", ale už nikdo neřekl, že izotopy radioaktivního cesia přetrvávají v zásobách potravin celá staletí. Celková radiace zatěžuje lidskou rasu a podporuje hromadnou neplodnost.

Katastrofa ve Fukušimě má jasný důkaz; vědci jsou arogantní ve svém plánování projektů ve velkém měřítku a nedokáží odhadnout schopnosti přírody. Jaderná věda slibovala čistou, zelenou energii - ale nyní přinesla tichý, neviditelný jed, který nakazí naši planetu. A neexistuje prostor pro pravdu. Ti, kteří ji vysloví pravdu ( Assange-WikiLeaks), jsou sledováni, jako kdyby oni byli zločinci. Jednou z nejvíce znepokojující známkou všeho je, že jsme již v kolapsu, je velký pokles inteligence lidí. Lidé žijící naprosto pohlcení televizí, nemohou přinést světu absolutně nic cenného. Internet a mobilní telefony, jejichž přičiněním dochází ke ztrátě verbální komunikativnosti dětí. Jedná se o "hloupé spotřebitele", kteří se nechali naočkovat tím, na co se dívají v televizi a jedí zpracované pasterizované nezdravé potraviny. Jsou pod silným psychologickým tlakem a věří všemu, co jim vláda říká. Většina z těchto lidí bude mít problém projít kolapsem. V honbě za stále více penězi lidstvo obětovalo své potravinové zásoby, opylovače, oceány, lesy a půdy. Lidská chamtivost je využívána k lékařským experimentům i jako štít.

Mike Adams: "Budou vám slibovat ráj, ale přinesou vám pouze smrt. Dejte si pozor na každý subjekt, který není žijící osobou - žádná vláda, žádná instituce, žádná společnost nemají duši, srdce, ani svědomí. Jsou to síly organizovaného ničení, které decimují ty věci, kterých si my ceníme a zároveň přináší věci, které nás jen zotročí a poškodí. Dejte si pozor na společnost, vládu i neziskové organizace pracující jako přední skupiny soukromého průmyslu. Nikdy nedovolte, abyste byli ovládáni přes jakoukoliv instituci, která existuje jen jako fiktivní konstrukce stvořený projekcí lidské chamtivosti..."

Web ZnameniCasu.cz: „Naše planeta bezesporu hyne, zvířata vymírají v masovém měřítku, což se dříve nedělo. Není pravda, že zvířata umírala hromadně vždy, jak někteří tvrdí. Za pouhých sto let vyhynula polovina druhů zvířat a nyní koncem  minulého roku začaly tyto nevysvětlitelné hromadné úhyny  převážně ryb a ptáků.  Bible nám říká, že díky našemu hříchu bude země chřadnout a vadnout. Tak se to opravdu děje…“

A co na to Bible?Izaiáš: „Slyšte slovo Hospodinovo, synové Izraele, Hospodin má žalobu na obyvatele Země: Na této zemi není věrnost ani láska a nikdo nezná Boha. Jen samé kletby, lži a vraždění, zlodějství a cizoložení – rozmáhá se to víc a víc, jedno krveprolití za druhým! To proto země uvadá a každý její obyvatel je vyčerpán; polní zvěř i ptáci na nebi hynou společně s mořskými rybami…“ Biblická kniha Zjevení říká o Armagedonu, že "králové celé obydlené země budou shromážděni k válce velikého dne Boha Všemohoucího“...

Takže to by bylo nejrozumější; proč by měli umírat obyčejní lidé? Ať si to mezi sebou rozdají Obamové, Putinové. Kaddáfíové, Ahmadenížádové, Cameroni, Sarkozyové, Chávezové a daší prezidenti. Nač by měly umírat miliony nevinných obyvatelé planety? Ve které části světa se dnes neumírá v krvelačných válkách? Etnické čistky se nyní odehrávají v Africe; Somálsko, Súdán, Kongo, Rwanda, Ghana, Uganda... A co Asie a Blízký východ? Pákistán, Afghánistán, Irák, revoluční arabské státy, Egypt, Sýrie, Libye, kde probíhá veletrh zbraní páté generace ve velkém. Zbrojařské firmy žijí ze zisků stovek bilionů dolarů, zatímco v Africe hynou lidé hlady a nikdo "nemá" na to, něco s tím udělat. Že hrůzy vždycky byly a budou...? Ne takové, jako dnes, kdy skoro sedm miliard lidí je už dávno nad možnosti lidstva...

Inu, jak předpovídají moudří z nás, máte povinnost zůstat na živu, aby vaše geny zůstaly neporušeny a mohly tak vytvořit novou společnost poté, co se tato ztrácí v propadlišti dějin...

 Ďábelský kolotoč, aneb Vracíme se zpátky do jeskyní…?

Dopadne Mubarak jako jeho předchůdce Sadat před třiceti roky?

Kdy konečně svět procitne z bludů a lží muslimů…?