Naše republika má skvělého premiéra!

Ivana Haslingerová

Naše republika dostala 28. června 2010 krásný dárek. Prezident republiky Václav Klaus jmenoval do funkce jejího premíéra předsedu ODS RNDr. Petra Nečase. Snad netrefněji reagoval na tuto zprávu Jaromír Jágr:

"Pokud lidi nebudou Nečasovi věřit a souhlasit s ním, tak už nevím, koho by tam chtěli. To se na mě nezlobte. Příhodnějšího a čestnějšího člověka už nenajdeš. Koukal jsem na kongres ODS a nadchlo mě, jakým směrem se vydali. Dokonce jsem se na to koukal místo fotbalu. Ale to se není čemu divit, tam stejně nepadají góly. Jsem rád, že jsem ODS volil. Pokud budou takhle pokračovat, tak nemám žádné starosti".

 

 

 

 

 

„Budu pracovat velice tvrdě spolu se svými kolegy na tom, abychom mohli co nejdříve představit vládu České republiky. Tato země potřebuje stabilní vládu, vládu, která bude pracovat na základních problémech, které této zemi hrozí. Je to rozpočtová otázka, musíme velice aktivně přistoupit ke státnímu rozpočtu,“ řekl po jmenování do funkce premiér Petr Nečas.

 

 

 

 

 

Jsem přesvědčen, že tento vysoký úřad se dostává do správných rukou. Věřím, že se Pertu Nečasovi v brzké době podaří sestavit vládu. Pevně věřím, že tento svůj nelehký úkol zvládne ke spokojenosti všech,“ řekl ke jmenování Petra Nečase prezident republiky Václav Klaus.

 

 

Bůh Vám žehnej, pane premiére!