Veřejná výzva ke spáchání trestného činu. V zájmu vyššího principu!

František MAtějka, místopředseda Svobodných

perex_foto_674.pngVyzývám každého, kdo má či může mít přístup k datům o výsledcích studentských voleb ve školách, aby je anonymně poskytl médiím. Rád se stanu prostředníkem a vezmu na sebe veškerou zodpovědnost. Každých dvacet let se u nás dějí zásadní změny. Nehodnotím, co z nich bylo k lepšímu a co k horšímu. Cítím ale, že je nejvyšší čas to zopakovat. Doma, v rodinách, v ulicích, ve volbách a zejména prostřednictvím nepoklonkujících novinářů a médií. Socialismus a umělé sociální inženýrství nám bere postupně jednu svobodu za druhou. Aktuální politici ve sněmovně, kteří znovu a znovu kandidují pod hlavičkami různých stran, si službu svým občanům a tomuto státu doslova přetavili v novodobou obdobu nevolnictví. Plať stále vyšší daně, mlč a spoléhej se na to, že nic jiného, než zastupitelskou demokracii tu nemáme. My se o Vás „postaráme“.

Nedávno jsem psal o naprosto ubohém zásahu ČSSD do průběhu naplánovaných studentských voleb a ovlivnění data zveřejnění jejich výsledků. V roce 1989 to byli právě studenti, kteří stáli jako jedni z dalších na začátku změn. Dnes se jich komunisté a socialisté z tehdejší národní fronty bojí znovu. Školy podlehly bezprecedentnímu nátlaku oranžových krajů a řada z nich se z projektu raději odhlásila, než by jejich ředitelé měli problémy se svým zaměstnavatelem typu David Rath. Ty, které zbyly, ve spolupráci s Člověkem v tísni jako pořadatelem voleb ustoupily a výsledky chtějí ohlásit až po řádných parlamentních volbách.

Žádám tímto a prosím zároveň, abychom každý, kdo může, pomohl změnit tyto praktiky. Nikdo to za nás neudělá. Nesmíme sedět na zadku a čekat, až si socialisté rozdělí tuto zemi. Vyzývám každého, kdo má přístup byť jen částečně k výsledkům studentských voleb na jednotlivých školách, které v projektu ještě zůstaly, aby poskytli výsledky médiím. V případě obavy z následků nabízím svou roli prostředníka a garantuji, že veškerou odpovědnost vezmu na sebe, včetně případného stíhání a soudu. Bude mi ctí. Děkuji Vám.