Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 755

Svatováclavská manifestace za záchranu českého křesťanského národa před islamizací Doporučený

  • čtvrtek, dub 07 2016
  • Napsal(a) 
síla modlitby síla modlitby Bizantský katolický patriarchát

Každý normální člověk ví, že v situaci, která nastala, nejde o milosrdenství k uprchlíkům, ale o rafinovanou islamizaci českého národa. Přirozený a oprávněný strach už dozrál do konkrétních, opakovaných demonstrací. Co ale v tento rozhodný moment dělají církevní služebníci? V červenci ČBK a pak 6. září František projektovali do každé farnosti aspoň jednu muslimskou rodinu. Pro zdravě myslícího člověka je to šílenství a vlastizrada. Tím se katolická hierarchie stává nástrojem sebezničení křesťanství a opiem českého národa! Proto musí konat pokání! (Do ČR přijala církev nikoliv muslimy, ale katolíky, kteří jsou v muslimských zemích bez milosti vyvražďováni. Takže pokání za to činit nemusí, ale kdyby se připojila k manifestaci, bylo by to krásné - pozn. redakce) 

Pravda se pozná po konkrétním skutku.

Proto tímto veřejně, před celým národem, vyzýváme arcibiskupa Graubnera, ať tyto dny pověří všechny kněze arcidiecéze, aby se v den sv. Václava 28. 9. 2015 zúčastnili v Olomouci svatováclavské manifestace. Průvod ať vyjde od katedrály sv. Václava směrem k náměstí až k sousoší Sv. Trojice. Ať zaváže každého kněze, aby každá farnost symbolicky poslala alespoň jednu rodinu a vzala s sebou malý transparent, kterým vyjádří protest proti islamizaci své farnosti. Kéž gesto provedení svatováclavské manifestace následují po příkladu arcibiskupa Graubnera i ostatní biskupové. Stačí zvednout telefon: „Jdeme na to!“ a kněží pak v neděli oznámí věřícím, že v pondělí 28. 9. 2015 je v diecézním městě celokatolická manifestace za záchranu národa.

Toto bude konkrétním gestem pokání a vyznání víry pro každého biskupa, který jako dobrý pastýř půjde v čele této manifestace. Po zpěvech náboženských písní a modlitbách, až na závěr zazní svatováclavský chorál, rozhodně každému upřímnému Čechu potečou slzy pokání, ale zároveň i radosti.

Věříme, že Bůh pro toto gesto víry zachrání český národ na přímluvu svatého Václava i českých hrdinů víry – svatých českých mučedníků. Kéž katolíci z Prahy podpoří i podobnou protestní akci horlivých Čechů v 14:00 tentýž den na Hradčanském náměstí.

+ Eliáš Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936 Doněck – Praha, 23.9.2015

Modlitba: „Svatý Václave, Vévodo české země... Nedej zahynouti nám ni budoucím. Svatý Václave, Kyrie eleison! Prosíme tě, vypros milost pokání pro katolické biskupy. Ať nezaviní záhubu národa! Ať je nemusí národ odsoudit jako spolek či stádo brontosaurů, které si není schopno přiznat chyby a konat pravdivé chlapské pokání. Amen.“

Kopie: Prezidentu ČR M. Zemanovi a ex-prezidentu ČR V. Klausovi, Členům vlády ČR, Biskupům SR, Maďarska a Polska
Vládě SR a Maďarska, Kněžím ČR a SR, Masmédiím

Číst 9681 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 60 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %