Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík kopou národu hrob prosazováním islamizace Doporučený

  • pátek, říj 28 2016
  • Napsal(a)  + Samuel OSBMr, mluvčí Byzantského katolického patriarchátu (BKP)
Nevěřící Tomáš Nevěřící Tomáš autor obrazu: Ateo

Současná situace v ČR nám v mnohém připomíná události na Ukrajině. Když se zákonný prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč v listopadu 2013 rozhodl nepodepsat asociaci mezi Ukrajinou a EU, a to z rozumných a opodstatněných důvodů, nastal rozruch. Malá skupina lidí vyšla do ulic, což by za normálních okolností nic neznamenalo. Protože ale došlo k nainscenovanému střetu s policií a zásahovými jednotkami, vznikla z toho kauza.

Už několik měsíců předtím poslanec I. Carjov na zasedání parlamentu upozorňoval, že velvyslanectví USA vede agitaci v řadách mladých lidí prostřednictvím tzv. campů a připravuje na Ukrajině převrat. Učili mládež používat sociální sítě k organizování a provedení barevné revoluce. Poslední takovýto „Tech Camp“ byl přímo na americkém velvyslanectví. Vše, co se odehrálo na Ukrajině, postupovalo přesně podle scénáře barevných revolucí.

Tuto umělou kauzu střetu demonstrantů s policií v Kyjevě hned podchytila média opoziční strany, hierarchové Ukrajinské řeckokatolické církve a západní mecenáši barevných revolucí. Přivedli národ do varu a vyvedli ho do ulic. Výsledkem byl krvavý státní převrat a násilná změna vlády. To vše hned na druhý den po podepsání mezinárodní smlouvy v únoru 2014, potvrzené Francií, Německem, Polskem a V. Janukovyčem, která garantovala mírové a politické řešení vzniklého problému.

Je nevyhnutné vědět, že klíčovou roli v průběhu euro-majdánu v Kyjevě sehrála odpadlická katolická hierarchie Ukrajinské řecko-katolické církve. Bez ní by se totiž státní převrat nepodařil. Mons. Gudziak, americký občan a rektor Ukrajinské katolické univerzity ve Lvově, v sociálních sítích rozšiřoval plán organizování manifestací, a brzy tato Univerzita vyhlásila občanskou neposlušnost prezidentu Janukovyčovi. Katoličtí hierarchové dali příkaz kněžím a ti začali svážet věřící na majdán do Kyjeva. Kněží dělali peněžní sbírky a vozili šatstvo a potraviny na euro-majdán. I když opoziční představitelé chtěli třikrát majdán rozpustit, katoličtí hierarchové jim to nedovolili a pokračovali v revoluci. Kardinál Huzar, primas Ševčuk, biskup Gudziak byli hlavními a hybnými silami, které držely lidi na majdánu.

EU přesto, že došlo k porušení podepsané smlouvy a tím i k státnímu převratu, hned potvrdila do vlády lidi, kteří přišli k moci násilím.

Podotýkáme, že jakákoliv kauza se v rukou organizátorů barevných revolucí stává nástrojem smrti. Dnes na Ukrajině řádí občanská válka, bratr bojuje proti bratru. Jsou tisíce mrtvých. Kdo pochopí tu strašnou bolest vdov a sirotků, kdo se zastane dětí, které umíraly kvůli ostřelování obytných částí Donbasu?

Nechá se český národ zmanipulovat a vyprovokovat k takovému šílenství?

Nechají se katoličtí věřící zmanipulovat pseudomesiáši Vlkem, Hermanem a Halíkem?

Věříme, že ne. Doufáme, že v národě je dostatek lidí, kteří používají zdravý rozum a svědomí a nedovolí, aby se kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho stala rozbuškou českého majdánu, který zdevastuje národ.

Miroslav Vlk zrazuje nejen národ, ale i Krista

Řekl: „Musím se rozhodně postavit na stranu těch, kdo odsuzují takovéto kšeftaření s významnými symboly naší státnosti a snižování prezidentského úřadu Tato (kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho) je však, myslím, velmi flagrantní, a proto si zaslouží protest zdravě uvažujících občanů neúčastí na udělování státních vyznamenání, pakliže se s nimi takto kšeftuje.

Ale, ale pane Vlku a kauza s profesorem Wolfem na teologické fakultě v Praze není flagrantní? Ta si zasluhuje protest zdravě uvažujících občanů. A co Vaše vyhrožování řeholnímu představenému sankcemi v případě, že neustoupí od kritiky zednářů a homosexuality? A je toho daleko víc. Kolikrát Vy byste si už zasloužil protest zdravě uvažujících občanů za všechny Vaše zrady Krista i národa!

Miroslav Vlk věří, že "Různé prezidentovy kauzy vybudí národ k pochopení, že podobné jednání snižuje v celém světě pověst našeho národa, kterou mnohé osobnosti v minulosti budovaly, a že napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post v naší společnosti."

Pane Vlku, to, co píšete, se nevztahuje na pana prezidenta, ale na Vás a na Vám podobné klerikální Jidáše. Za 10 let Vaší vlády pane Vlku se z katolické církve odhlásil jeden milion věřících (viz statistiky sčítání lidu). V zájmu své kariéry kšeftaříte s dušemi lidí. To vy v celém světě snižujete pověst nejen křesťanského národa, ale i Kristovy církve. To, co mnohé osobnosti – světci – budovali, to vy dnes zneužitím autority likvidujete. Napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post biskupů v naší české společnosti (Na štěstí pro náš národ již Miroslava Vlka vystřídal ve funkci skvělý primas český, arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka OP - pozn. redakce).

Pana prezidenta na rozdíl od Vás pane Vlku  volila nadpoloviční většina občanů, které Vy znevažujete! Pan prezident na mezinárodní i domácí úrovni reprezentuje zájmy Česka a je autoritou, která nepanáčkuje před nadnárodními elitami. Nekompromisně se zastává morálních i ekonomických hodnot českého národa. Náš prezident o Česko nekšeftaří s těmi, kteří vyvíjejí tlak k jeho sebezničení.

Takoví kandidáti, jako Vy – zrádci Krista a Jidáši – by se určitě na úřad biskupa dostat neměli. Vaše demagogické útoky na prezidenta připomínají moralizování recidivisty; váha takových slov se vyrovná váze slov grázla. Na rozdíl od pana prezidenta Vy a Vám podobní, jako jsou odpadlí kněží Herman a Halík, kopete českému národu hrob prosazováním islamizace. Vy jste prodal Krista i národ. To je vskutku jidášské kšeftaření. Tím, že mlčíte, když se zavádějí zákony k sebezničení národa, jste nástrojem globalistů.

Ministra Hermana nezajímá národ, ale jen jeho ego

Ministr Herman úžasně zinscenoval kauzu, která mu má u elit NWO zabezpečit bodíky při budoucích prezidentských volbách. Je jistě jejich plánům plně oddán a český národ ho vůbec nezajímá. Jeho vrcholným zájmem je jeho ego a blížící se dědictví po strýčku Bradym z Kanady. Úloha vydíraného člověka mu ale vůbec nesedí. Tak oč vlastně jde? Prostě se prezident Zeman nehodí do geopolitických plánů světových zednářů, amerických politických elit, které rozběhly propagandu války s Ruskem. Prezident Zeman, jak víme, je vůči Rusku a Číně loajální.

Lidé jako Herman potřebují na místě prezidenta ČR prostě někoho, který s nimi bude na úkor národa kšeftařitPotřebují někoho, kdo jim pomůže postavit český národ proti Rusku tak, aby byl ochotný s ním válčit. Co se týče prezidenta Zemana, on takový není! To každý dobře ví. Jen hlupák by to dělal, problém je ale v tom, že oni takové hlupáky potřebují. Přesně o to šlo i na Ukrajině, díky Bohu se jim pomocí Ukrajiny nepodařilo vyprovokovat Rusko k válečnému střetu. Ale to neznamená, že oni od svých plánů ustoupili. Zkoušejí to znovu. Potřebují rozbušku v Česku, aby se zbavili současného prezidenta.

Tomáš Halík se presentuje podobnými názory jako výše uvedení pánové takřka denně

Klerikálové Vlk, Herman a Halík se i se svými demagogiemi staví do role mesiášů českého národa.

Bůh chraň český národ před takovými pseudomesiáši!  Hospodine pomiluj! 

Číst 9035 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 16 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %