Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Mše na památném místě u hrobu babičky patrona země české sv. Václava Doporučený

Svatá Ludmila spí věčný sen za hlavním oltářem baziliky sv. Jiří Svatá Ludmila spí věčný sen za hlavním oltářem baziliky sv. Jiří snímek Ivana Haslingerová

V Praze bude zasedat Česká biskupská konference. Při této příležitosti bude přítomnými biskupy v úterý 24.1. v 17.30  sloužena slavnostní mše svatá na atypickém místě - ve starodávné bazilice sv. Jiří na Hradčanech, místě posledního odpočinku babičky patrona naší země sv. Václava, kněžny Ludmily. Arcibiskupství pražské zve Pražany k účasti na této mimořádné události, při níž se mohou poklonit kněžně Ludmile a zamyslet se nad dávnými dějinami naší země.  

Ze své zkušenosti vím, že sama návštěva těchto míst v podvečerních hodinách je nezapomenutelným zážitkem, natož pak mše v těchto památných místech. Na člověka tam doslova dýchnou dějiny našeho národa a pochopí proč tolik našich předků pokládalo za něj životy. Uvědomí si, že bychom i my měli být na něj hrdí a neměli bychom si ho nechat zničit nekulturními přistěhovalci. Že si naší křesťanskou kulturu máme chránit jako nejvzácnější poklad, který nám naši předkové zanechali.

 

 

 

Číst 8243 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 92 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %