Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Kardinál Duka zve každého 13 dne v měsíci do Arcibiskupské kaple k Modlitbě za národ Doporučený

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český  žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ snímky Ivana Haslingerová, Fragmenty

Při poslechu zpráv či čtení tisku se musí každý soudný člověk zamyslet nad tím, jak hrůzostrašný morální úpadek lidstva nastává. A to nejen v naší zemi, ale po celém světě. Bruselští pomatení multikulturalisté v rámci zákonu o pozitivní diskriminaci nabízejí pomoc a útočiště lidem, z nichž mnozí vraždí bestiálním způsobem desítky nevinných lidí. Na pozvání německé kancléřky Merkelové přichází množství muslimů do mírumilovné křesťanské Evropy a nikdo kromě maďarského prezidenta Orbána nemá sílu se této pomatené paní postavit a říci: "Tak už dost paní Merkelová! To Vám nestačí ty hromady mrtvých, kteří umírají kvůli Vám?!"  Není proto divu, že se i v zemi zdevastované komunistickým atheismem občané začínají obracet o pomoc k jediné autoritě, které nevládne ani Merkelová z Bruselu, ani František z Vatikánu ani Halík z ČR - k Bohu. Že ho prosí, aby udělal zázrak a vrátil zase do zbloudilého světa po tisíciletí platné pořádky, aby nebyla zbytečně prolévána krev a abychom mohli ve své vlasti v klidu žít bez hrozeb, že se nevrátíme ve zdraví domu. Arcibiskupství pražské pořádá proto již po několik let pravidelně každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin v kapli sv. Václava v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha z požehnáním J. Em. Dominika kardinála Duky OP Modlitby za národ k patronu České země sv. Václavu a v tomto roce k nim přidalo, vzhledem ke stále se zhoršující politické situaci, ještě každého třináctého dne v měsíci rovněž od 16:15 hodin Modlitby za národ i celý svět k Panně Marii Fátimské u příležitosti jejího zjevení se před sto lety poblíž portugalské vesnice Fátimy. 

Proč bylo právě zjevení Panny Marie ve Fátimě prohlášeno za zázrak a Fátima se stala po Guadalupe a Lurdech třetím největším poutním místem světa i informaci o první modlitbě k Panně Marii Fátimské najdete v článku naší revue Fragmenty Současný pohled na svět nebyl ani v Sodomě tak hrozivý 

Kaple v Arcibiskupském paláci v Praze

Modlitba za národ i celý svět k Panně Marii Fátimské se koná v atmosféře starobylé kaple Arcibiskupského paláce (snímek nahoře) před sochou Panny Marie Fátimské, kterou přivezl z Fátimy uctívaný kardinál Beran, který spočívá na žádost sv. otce Jana Pavla II. jako jediný z kardinálů ve hrobce papežů v blízkosti sv. Petra ve Svatopetrském chrámu ve Vatikánu. Sestra Dominika Bohušová z Arcibiskupství pražského, která s požehnáním pražského arcibiskupa, Dominika kardinála Duky, obě modlitby vede, je přesvědčena, že duch kardinála Berana je při modlitbách s věřícími.

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český  žehná a povzbuzuje všechny občany, kterým není osud našeho národa lhostejný, aby vytrvali a přicházeli k Modlitbám za národ. 

J. Em. Dominik kardinál Duka, arcibiskup pražský a primas český zve občany k Modlitbě za národ
 
Vydavatel naší revue Kulturní komise ČR  se za tento skvělý počin pana kardinála Duky a sestry Dominiky plně staví, a prosí všechny občany, i nevěřící, kterým není osud naší země lhostejný, aby je přišli podpořit v této mimořádné bohulibé službě naší zemi. Je krásné, že v době, kdy se na naši zem přihnalo oranžové tsunami, které nemá nic jiného na práci než dštít síru na církev svatou a pět ódy na našeho protektora EU takovým způsobem, že člověk by upadl pomalu do beznaděje, že je ztraceno vše, oč jsme usilovali v roce 1989,  se nalezly osobnosti, kterým není osud našeho národa cizí. Je to o to krásnější, že je to právě nejvyšší představitel nejsilnější církve u nás, Jeho Eminence Dominik  kardinál Duka, který i přes všechny nedůstojné útoky a osočování od pánů Halíků myslí na náš národ a jeho občany a neustává bojovat za jeho osud. Prosím, přijďte všichni, kterým není osud naší vlasti lhostejný pronést modlitbu za svou zem.

Panna Marie Fátimská varovala před třemi neštěstími, které postihnou lidstvo, pokud neuposlechnou zprávu od Boha. Všechno, co prorokovala v prvních dvou sděleních (dvě světové války), se splnilo do posledního detailu - popsáno v článku Současný pohled na svět nebyl ani v Sodomě tak hrozivý.  A třetí sdělení je ještě horší. Proto leželo 60 let v trezorech Vatikánu a  Kongregace pro nauku víry ho odtajnila až v roce 2000. Pod dokumentem je podepsán tehdejší prefekt kongregace, kardinál Joseph Ratzinger a pozdější papež Benedikt VI., kterého to, řečeno světsky, stálo místo. Papež Benedikt XVI. a někteří portugalští kněží, kteří dokument četli, naznačili, že se nejedná ani tak o předpověď válečných katastrof, ale především o hrůzostrašný morální úpadek světa, o úpadek, který zasáhne a zasahuje i katolíky i samotnou církev jakoby zevnitř. Úpadek ze všech stran, jaký tady nikdy nebyl od časů Sodomy a Gomory nebo od časů potopy.

A jak můžeme sledovat kolem sebe, katolíci dneška jsou velmi snadno zranitelní tím, že neznají Písmo svaté ani katechismus. A to nehovořím o atheismem poznačených občanech nacismem a poté komunismem, kteří si díky tomu lehce nechají namluvit pány Halíky, že je islám stejně hodnotný jako křesťanství, a místo Bible svaté začnou v dobré víře studovat Korán.

I přes hroznou předpověď není vše pro lidstvo ztraceno. Panna Marie Fátimská nás nabádá, co máme dělat, aby se hrozné proroctví nenaplnilo. "Když budeme výzvy Matky Boží plnit, tak náhle zjistíme, že nenastane naplnění Fátimského proroctví, což se pro nás stane radostným překvapením," říká s nadějí sestra Dominika, která modlitby vede. Přijďte si ji poslechnout a získat optimismus do života i přesto co vidíme denně kolem sebe.

Číst 8794 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %