Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Drápal článkem „Piťha a proroci“ paralyzuje lidi, které vyburcoval profesor Piťha ze spánku smrti Doporučený

  • čtvrtek, lis 01 2018
  • Napsal(a)  + Timotej OSBMr Biskup sekretář Byzantského katolického patriarchátu
Takové chování nevytváří morálku národa pane Drápale. I vy jste potřeboval ke svému zrození matku a otce! Takové chování nevytváří morálku národa pane Drápale. I vy jste potřeboval ke svému zrození matku a otce!

Dan Drápal reaguje článkem "Piťha a proroci" na aktuální informační vlnu, kterou vzbudilo kázání katolického kněze a profesora Petra Piťhy. Drápal svým článkem paralyzuje  lidi, kteří se nechali kázáním profesora Piťhy vyburcovat ze spánku smrti. To zasluhuje vážnou kritiku. Je třeba vědět, že Drápal, přestože byl protestantským pastorem, podepsal prohlášení na podporu homosexuálů a po boku neziskovek nenápadně prolamuje přijímání tzv. uprchlíků do ČR. V minulosti jako pastor podporoval obrodný proud, dnes však už jde v opačném směru, i když se snaží vytvářet dojem, že se nic nezměnilo. Dan Drápal používá křesťanskou a biblickou terminologii, ale za jeho slovy už není Duch Kristův. Tím negativně manipuluje mnoha upřímnými křesťany. V parlamentu se  mj. rozhoduje o legalizaci sňatků homosexuálů, což s sebou automaticky nese krádeže dětí rodičům pro tzv. homo-adopci. 

 

V těchto dnech, kdy se v partamentu řeší mimořádně aktuální otázka ratifikace Istanbulské úmluvy, je Drápalovo chování  zejména velice nebezpečné pro náš národ

Zatímco Petr Piťha i prezident stojí v této krizové chvíli  za národem,  Drápal  národ, který má být sjednocen k sebeobraně, rozděluje. Bezprostředně  souvisí s Istanbulskou úmluvoui legalizace sňatků homosexuálů, což s sebou automaticky nese krádeže dětí rodičům pro tzv. homo-adopci. Tyto nebezpečné důsledky Istambulské úmluvy  jasně odmaskoval profesor Piťha. A za to ho Drápal kritizuje. Rovněž ve svém článku hrubě očernňuje prezidenta, který podle něj chce zotročit český národ jakýmisi čínskými metodami. Přitom dobře ví, že prezident prosazuje hospodářskou spolupráci s Čínou k dobru našeho státu. Na Drápalově špinavé manipulaci je vidět, komu spolu s neziskovkami slouží! Drápal je de facto na jedné lodi s Halíkem . Nejdříve se záměrně postavil na stranu prof. Piťhy, aby si získal okruh těch, kteří to myslí s církví i s národem upřímně. Vzápětí získanou důvěru zneužil a vrazil nůž do zad prezidentovi, který je i v zahraničí znám svým vyhraněným postojem vůči globalizačním proudům. Drápal není už schopen se aktivně postavit za pravdu a bránit národ! V dnešní době musí národ jednotně s prezidentem stát proti globalizačním vlivům. Falešní proroci jako je Drápal podle slov Hospodina  „léčí těžkou ránu mého lidu lehkovážnými slovy: Pokoj, pokoj, ale žádný pokoj není.“ (Jer 6,14) Panovník Hospodin praví:  Znesvěcujete mě před mým lidem pro hrst ječmene a kus chleba. Svým lhaním lidu, který poslouchá lži, usmrcujete duše, které neměly zemřít.“ (Ez 13,18-19) 

Číst 6858 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %