Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Premiér požádal círve o spolupráci řešení migrační krize Doporučený

  • pátek, čec 17 2015
  • Napsal(a)  Martin Ayrer
Jeho Eminence Dominik kardinál Duka, OP Jeho Eminence Dominik kardinál Duka, OP snímek: Ivana Haslingerová, Fragmenty

 

 

 

Jednání se zúčastnil J. Em. Dominik kardinál Duka, OP, předseda Ekumenické rady církví Daniel Fajfr, generální sekretář České biskupské konference Tomáš Holub a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Předseda vlády Bohuslav Sobotka společně s místopředsedou vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavlem Bělobrádkem a ministrem vnitra Milanem Chovancem jednali s výše uvedenými zástupci církví i opozice o migrační krizi a možnostech spolupráce na jejich řešení.

"Na dnešním jednání jsem požádal zástupce církví o spolupráci při řešení migrační krize v Evropě, která se konkrétně dotýká také České republiky. Vláda chce zvolit ta nejvhodnější opatření k přijímání uprchlíků, proto jsem uvítal nabídku součinnosti ze strany církví a ochotu farností zapojit se do pomoci uprchlíkům a jejich integrace. Ministerstvo vnitra zahájí v krátké době jednání i s neziskovými organizacemi, kraji i obcemi a v neposlední řadě odbory a zaměstnavateli tak, abychom dohodli širokou spolupráci při pomoci uprchlíkům, ale hlavně při jejich integraci a začlenění do normálního života," uvedl předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Vláda v minulých týdnech deklarovala, že přijetí uprchlíků chce řešit na dobrovolné bázi, řízeně a v souladu s našimi možnostmi a kapacitami. Česká republika je rozhodnuta realizovat svůj dobrovolný solidární příspěvek k řešení migrační situace v EU a v jejím okolí. Minulý týden kabinet na svém zasedání rozhodl o přijetí 1500 uprchlíků do konce roku 2017.

 

 

 

Číst 8544 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %