Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

ND staví plot na hranici ČR s Chálífátem Deutschlad známým dosud pod názvem Spolková republika Německo Doporučený

Adam B. Bartoš, předseda a zakladatel Národní demokracie zve všechny vlastence do Švarcavy Adam B. Bartoš, předseda a zakladatel Národní demokracie zve všechny vlastence do Švarcavy snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Pět minut po dvanácté hodině, v neděli dne 8. května 2016, bude symbolicky uzavřena část hranice České republiky s potenciálním Chálífátem Deutschland, státem dosud známým pod názvem Spolková republika Německo. Národně–konzervativní politická strana Národní demokracie vlastním nákladem a přímo na státní hranici postaví první segment ochranného plotu opatřeného ostnatým drátem. Znovu tak upozorní na záměrně impotentní politiku Sobotkovy vlády ve věci vetřelecké krize a zdůrazní jediné praktické a funkční řešení nekontrolovatelně se prohlubující vetřelecké krize, kterým je okamžité uzavření hranice České republiky za použití všech dostupných prostředků a její aktivní ochrana silovými složkami státu.

Národní demokracie zve všechny vlastence bez rozdílu politického přesvědčení, bývalé příslušníky Pohraniční stráže, zájemce o tématiku domobrany, členy sportovních či branných spolků a klubů vojenské historie do obce Švarcava v okrese Domažlice (Plzeňský kraj), přímo na hraniční přechod do Spolkové republiky Německo. Jedná se o obec, která byla vymazána z mapy po roce 1945, obec zaniklou, v malebné přírodě Českého lesa, v Pivoňských horách.

Centrální parkoviště, pro odstavení vašich dopravních prostředků, se nachází v obci Rybník, kde je možno sjednat ubytování v penzionu, pokud pojedete na celý víkend, což je doporučeno. Odtud bude cesta na hranici již značena. Je možno použít kolo, nebo zvolit pěší, třicetiminutovou procházku.

Na místě samém je možno případně také ze soboty na neděli přespat tzv. pod širákem nebo ve vlastním stanu. Případná pomoc při stavbě plotu a jeho následné ostraze je vítána. Stavba plotu bude zahájena v sobotu dne 7. května 2016 v 11:00 hod.

Kontaktní telefon pro dobrovolníky: 607 392 757
Název: operace ROSA

Předsednictvo Národní demokracie

Číst 8084 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %