Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Jsme svobodní občané a nenecháme si vzít radost ze života nějakým pomatencem, který před 1400 lety zakázal prakticky vše, pro co stojí za to žít Doporučený

  • pátek, čec 01 2016
  • Napsal(a)  Miroslav Adamec
Takové jitrničky bychom pod islámisty už nikdy neochutnali Takové jitrničky bychom pod islámisty už nikdy neochutnali sníme www.zabijacka.cz

Iniciativa Martina Konvičky pořádá dne 5. července před brněnskou mešitou od 14:00 hod. akci nazvanou "Ramadán po česku". Jedná se o shromáždění odpůrců islámu s nádechem recese a humoru, čímž chtějí pořadatelé poukázat na neslučitelnost domácí české kultury s kulturou muslimskou, která do Evropy nepatří. Náplň akce bude vycházet z moravských tradic, účastníci tedy ochutnají pokrmy z vepřového masa, nebude chybět alkohol (pivní speciál Mohamedova devítka), "musli" tyčinky, hudba a lidové veselí, což jsou v muslimském světě věci přísně zakázané.

Předseda Iniciativy Martin Konvička k akci prohlásil: "Jsme svobodní občané sekulárního státu a nenecháme si vzít radost ze života nějakým pomatencem, který před 1400 lety zakázal prakticky vše, pro co stojí za to žít."

Akce bude mít rovněž osvětovou složku, kde se zájemci dozvědí o islámu informace, které mainstreamová média a vládní propaganda záměrně zamlčují.

Číst 7484 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %