Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Sluníčkáři třeste se - Blok poti islamizaci pokračuje v práci Doporučený

  • středa, říj 26 2016
  • Napsal(a)  David Štěpán
Nové předsednictvo Blikou proti islamizaci Nové předsednictvo Blikou proti islamizaci

Jestli se sluníčkáři radovali, že návratem docenta Konvičky na Universitu jimi tak nenáviděný Blok proti islámu zanikne, zkazí jim tento článek radost. V sobotu 22. října proběhl v Praze jeho Sněm.  Padesát delegátů a členů z krajských organizací na něm zvolilo jednoznačně do funkce  předsedkyně něžnou blondýnku Janu BORKOVCOVOU, o níž jen těžko budou neomarxističtí novináři psát, že je extrémistka, xenofób, neonacistka a další přízviska. Místopředsedkyní se stala Iva PROCHÁZKOVÁ a místopředsedou Radek NOVÁČEK. Do kontrolního orgánu byla zvolena také poslankyně Olga HAVLOVÁ.

Delegáti Sněmu potvrdili, že budou i nadále pokračovat v naší snaze o integraci všech vlasteneckých a protiislámských uskupení v celé České republice a ochotu spolupracovat s každým, komu leží na srdci osud naší vlasti a její kulturních a náboženských tradic. Že budou bojovat za zachování tradičních evropských hodnot, ochranu lidských a občanských práv. jedním slovem, že udělají pvše pro to, aby zabránili šílenému politickému kroku německé kancléřky Merkelové poislámštění Evropy. 

Blok proti islamizaci je jedním ze zakládajících členů celoevropského uskupení Pevnost Evropa  a je  připraven pokračovat spolu s dalšími podobnými organizacemi v ostatních zemích Evropy ve společném úsilí k zabránění islamizace Evropy.

Číst 8335 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %