Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Islám není náboženství, ale ideologie vládnutí nezměněná od 6 století Doporučený

  • pondělí, čen 26 2017
  • Napsal(a) 
Mgr. Jiří Kobza Mgr. Jiří Kobza snímek zaslal autor článku

„Tady je Krakonošovo! Byli jsme tu dřív!“, uvedl v sobotu 24. června v Liberci svou přednášku pod názvem „Máme se bát Islámu?“  Mgr. Jiří Kobza. Dalším přednášejícím byl bývalý diplomat Robert Brunclík. Dle Mgr. Jiřího Kobzy  podstata Islámu spočívá v tom, že se nejedná o náboženství, ale o ideologii. Jeho vznik spadá do doby přelomu 6. a 7. století. Zatímco se Evropa filozoficky a kulturně vyvíjela, tak Islám ustrnul v této epoše se všemi aspekty z toho faktu vyplývajícími. Posvátná kniha všech muslimů Korán má v podstatě dvě části – první představuje marketingový projekt, kde je vše krásné a mírumilovné, v druhé prováděcí části se otevřeně operuje s džihádem (svatou válkou proti nevěřícím) a vražděním odpůrců. Jedno z návodných doporučení pro muslimy mimo jiné praví: „Dívejte se nepřátelům do očí s úsměvem na rtech a nenávistí v srdci.“  Na podobné pokrytecké bázi fungují další triky k verbování konvertitů k Islámu.

           Prakticky jsou již 1400 let  muslimové ve válce s křesťanským světem, jehož jsme my nedílnou součástí (křesťanství je součást našeho kulturního dědictví). Odvolání války bez Mohameda není možné. Vše ostatní je jen propaganda a fabulace.

            Na rozdíl od nás muslimové počítají čas na generace. Organizují se a populačně množí, až vytvoří skupinou disponující nezanedbatelnou volební silou (viděli jsme ve francouzských prezidentských volbách, kde muslimové podpořili Macrona). Není nezajímavé se ptát, kdo to všechno platí a financuje. Proč třeba Saudská Arabie nabízí stavku 200 mešit v Německu?

       Poučme se z vývoje v Evropě, kdy pro nás mohou být mementem Francie a Něměcko. Země, kde již existují nekontrolovatelné islámské enklávy – např. v Německu Turci usazení ve 3. generaci neznají slovo německy, mají svá kina, knihovny, prádelny... U nás zatím ničím podobným nedisponují a je jen na nás, zda něco podobného dovolíme.

            Už i v Praze vznikají islámské opěrné body s prodejnami kebabů (Novotného lávka, Politických vězňů). Z každého kebabu jde část financí na podporu džihádistů, které podporuje sami proti sobě. Na toto téma zpracoval Mgr. Kobza analýzu již v roce 2014. Tyto teze zveřejnil Tomio Okamura v roce 2015 a byla z toho několik dnů trvající mediální bouře, kdy některé věci musel Mgr. Kobza vysvětlovat i na policii.

            Většina uprchlíků z islámských zemí nejsou udření taťkové od rodin, ale zdraví a mladí muži v plné síle, kteří pouze odložili uniformy Islámského státu. Cesta jednoho emigranta stojí 10.000 eur. Riziko představují nejen z bezpečnostního hlediska, ale i proto, že uprchlíci sem mohou zavléct řadu infekčních chorob, které byly už v našem světě vymýceny.

          Existuje také srovnání Islámu s nacismem, které provedla advokátka JUDr. Klára Samková. Patří k málo známým historickým faktům, že 3 nacistické divize SS byly složeny výlučně z muslimů. Už v 10. století zavedl kalifa Umar zákony omezující jinověrce, ve srovnání s nimi byly Norimberrské zákony pouze slabý odvar.

            Musíme se učit znát pravdu. Nebojíme se, protože jsme Češi. Jsme-li slabí, počkejme až nabudeme síly a bojujme jako lvi. Víme, že ke konfliktu stejně jednou dojde. Můžeme si zatím-pozn. redakce vybrat podmínky a sami určit kdy a kde se utkáme. Jsou země, které si umí udělat pořádek. Takovou zemí je Rusko a v jeho čele prezident Putin. My se nechceme dožít doby, kdy by místo Ještědu stála mešita.

            Každopádně Islámu nevěříme. Nedovolme mu vytvářet další a další opěrné body. Islámu se musíme postavit především ideologicky a být silní jako oni. Musíme pracovat plně na poli demokracie a usilovat o změnu legislativy: uzavřít hranice a znovu zavést trestný čin nedovoleného překročení státních hranic. Je potřeba postavit u nás Islám mimo zákon.

            Motivace představitelů SPD k mobilizaci do boje proti Islámu spočívá v občanské zodpovědnosti nejen za tuto zemi, ale i za naše děti a děti našich dětí. Národu ve skepsi se snáze vládne (Havlovy teze o blbé náladě), proto je třeba lidem dodávat odvahu a říkat pravdu.

            Stanovisko SPD k Islámu nejlépe lídr pražské kandidátky SPD pro sněmovní volby Mgr. Jiří Kobza shrnul slovy: „Tady je Krakonošovo! Byli jsme tu dřív!“

Číst 9627 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %