Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1331

Starosta Maryborough odmítl jakékoliv ústupky islámu a šaríi Doporučený

Většina Evropanů netuší jak krutá je porážka halal. Při kruté rituální porážce stylem Halal (tzv. Zabíha) je zvíře musí být zvíře podříznuto muslimem za recitace modlitby a to záměrně bez předchozího omráčení (aby tu modlitbu slyšelo). Trpící zvíře umírá bez omráčení naprosto zbytečně v ukrutných bolestech několik minut! Většina Evropanů netuší jak krutá je porážka halal. Při kruté rituální porážce stylem Halal (tzv. Zabíha) je zvíře musí být zvíře podříznuto muslimem za recitace modlitby a to záměrně bez předchozího omráčení (aby tu modlitbu slyšelo). Trpící zvíře umírá bez omráčení naprosto zbytečně v ukrutných bolestech několik minut!

Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta to odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to pan starosta učinil: Odešli-li jste ze své země do židovsko-křesťanské Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí. Učinili jste tak zřejmě proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Položte si proto jedinou otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli?  Odpovědí je, že kuchyně s vepřovým není problémem. A pokud ano a necítíte se kvůli tomu u nás dobře a nesouhlasíte se sekularismem, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených žít v souladu se šaríou a vařících podle pravidel halalu, přijmout vás s otevřenou náručí. Já však nedovolím, abyste stáhnli Austrálii dolů na úroveň těchto sedmapadesáti muslimských zemí. 

Když jste se rozhodli přesídlit právě sem, musíte pochopit, že se musíte integrovat a naučit se žít v Austrálii jako původní obyvatelé. Musíte pochopit, že je na Vás změnit svůj způsob života, nikoliv na nás Australanech, kteří jsme vás tak velkoryse přivítali. Pokud chcete zůstat v Austrálii, musíte pochopit, že to jste vy, kteří se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života. 

V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové

Austrálie přijala spoustu přistěhovalců zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají. Všichni nemuslimští přistěhovalci se ale přizpůsobili australské kultuře s jejími židovsko-křesťanskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky. Pochopili, že náboženství musí zůstat v soukromé sféře a není státní politikou a ideologií.  Pochopili, že stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či křesťanské kultury. Pochopili, že Australané  naprosto právem odmítají jakékoliv ústupky islámu a šaríi.

A protože celá naše země je vůči přistěhovalcům, kteří toto respektují vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vás v Austrálii vítá starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie. Berte Austrálii buď takovou jaká je nebo ji opusťte. 

Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou převychováte nebo dokonce vystrnadíte a nakonec se naší země zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli. V Austrálii není pro vaši ideologii místo" 

Nezbývá než doufat, že naši starostové budou tak odvážní jako starosta Maryborough a ochrání naši zem stejně jako on před požadavky krutých jinověrců.

Číst 7686 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %